Вдалині посеред ночізасвітились хижі очі. Від його пісень у звірівморозець біжить по шкірі. Загадка
Номер слайду 4
Словник. Натомість – замість чого-небудь. Спурхувати - легко і швидко злітати з якого-небудь місця. Заклопотаний – має багато роботи, дуже зайнятий. Сіроманець - стала назва вовка.
Номер слайду 5
Прочитай правильно
Номер слайду 6
Робота над текстом
Номер слайду 7
ПРОЧИТАЙ
Номер слайду 8
Номер слайду 9
З чим порівнюються в казці кульбабки? Чому?Зачитай ЗАЧИН казки. Де відбувалися події?
Номер слайду 10
Що на твою думку є вигадкою, а що - ніправдавигадка. Кульбабки саме так і ростуть. Вовченята дуже грайливі. Вовки- батьки дуже піклуються про своє потомство і всьому їх навчають. Вовча родина зазвичай має 4-6 вовченят, іноді 10-13, тому навряд у родині було 1 вовченя. Не забуваємо, що це КАЗКА, а у казці можливо ВСЕ! Навіть вовчик, якого зацікавили квіти!Вовченята добре запам’ятовують і схильні до навчання. Вовки вражають своєю невтомністю, нещадною настирливістю і вмінням домагатися свого.
Номер слайду 11
Мозок у вовка на 30% більший ніж у собаки, це означає, що вовк здатний запам'ятовувати більше. Ватажок зграї завжди йде попереду своєї зграї з високо піднятим хвостом. Розмір тварини в зграї не настільки важливий як характер. Положення вовка в зграї багато в чому залежить від упевненості в собі. Цікаві факти про вовків
Номер слайду 12
Найнижче положення в зграї займають самець і самиця з більш м'яким характером. Найбільший вовк був на території України. Його вага становила 86 кг. Звір виступає одним з головних персонажів в народних казках. У вовків існує своя система спілкування. Вони використовують виття, завивання, скиглення, бурчання, гарчання, гавкіт і навіть різні рухи. Вовк може бігти зі швидкістю 65 км/год і стрибати в висоту до 5 метрів.
Номер слайду 13
Іменник. Прикметник. Прикметник. Дієслово. ПрикметникІменник. Назви частини мови у першому реченні