Урок "Як риби короля обирали. "Оселедець і камбала" (польська народна казка). (продовження) "

Про матеріал
Мета: формування предметних компетентностей: продовжити знайомити учнів із польською народною казкою; удосконалювати вміння давати характеристику герою; формувати вміння виразно читати казку, відтворювати зміст прочитаного, уміння висловлювати свою думку; збагачувати життєвий досвід дітей; розвивати увагу, пам'ять, уяву; виховувати чесність, скромність, порядність; засудити пихатість, нахабність; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: уміння висловлювати рефлексивні та оцінні судження, уміння вчитися: виконувати завдання за інструкцією; переключатися з одного виду роботи на інший; комунікативної: уміти висловлювати свої думки; спілкуватися під час виконання завдань; інформаційної: уміти здобувати з підручника необхідну інформацію; здоров'язбережувальної: вміти правильно сидіти за партою; соціальної/громадянської: співпрацювати, планувати взаємодію з учасником спільної діяльності; загальнокультурної: дотримувати правил поведінки на уроці.
Перегляд файлу

  Читання                 15.11.2022            2-Б                 Старікова Н.А.

Тема. Як риби короля обирали. «Оселедець і камбала» (польська народна казка). (продовження)

Мета: формування предметних компетентностей: продовжити знайомити учнів із польською народною казкою; удосконалювати вміння давати характеристику герою; формувати вміння виразно читати казку, відтворювати зміст прочитаного, уміння висловлювати свою думку; збагачувати життєвий досвід дітей; розвивати увагу, пам'ять, уяву; виховувати чесність, скромність, порядність; засудити пихатість, нахабність;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: уміння висловлювати рефлексивні та оцінні судження, уміння вчитися: виконувати завдання за інструкцією; переключатися з одного виду роботи на інший;

комунікативної: уміти висловлювати свої думки; спілкуватися під час виконання завдань;

інформаційної: уміти здобувати з підручника необхідну інформацію;

здоров'язбережувальної: вміти правильно сидіти за партою;

соціальної/громадянської: співпрацювати, планувати взаємодію з учасником спільної діяльності;

загальнокультурної: дотримувати правил поведінки на уроці.

 

Опорний конспект  уроку для учнів

  1. Організаційний момент

Слайд2.  Емоційне налаштування.

  1. Мотивація навчальної діяльності

Слайд3. Робота зі скоромовкою.

Слайд4.  Вправа на розвиток уваги до слова «Зашифровані слова».

— Щоб прочитати зашифровані слова, необхідно в кожному горизонтальному рядку закреслити однакові літери.

  1. Актуалізація опорних знань

Слайд 5. Робота над заголовком.

Слайд 6-13. Поглиблений смисловий і структурний аналіз тексту. Вибіркове читання.

 — Знайдіть і прочитайте пояснення, чому риби не хотіли обрати королем лосося.

— Знайдіть і прочитайте, за яким критерієм риби вирішили обрати короля.

— Знайдіть і прочитайте пояснення, чому оселедець виявився найкращим плавцем.

— Знайдіть і прочитайте пояснення, чому спізнилася на змагання камбала.

 

Слайд14. Гімнастика для очей «На морському дні» https://www.youtube.com/watch?v=hq3YTq5MSNY

.

 

  1. Вивчення нового матеріалу

Слайд 15.  Вправа «Фішбоун».

Слайд16-18.   Вправа «Шість капелюхів». Червоний капелюх.

   Слайд 19-23.  Вправа «Шість капелюхів». Білий капелюх.

 

Слайд24-25.  Вправа «Шість капелюхів». Жовтий капелюх.

 

 

Слайд26. Фізкультхвилинка «Акула Лула»

https://www.youtube.com/watch?v=swrjeYqLntA&list=PLElG6fwk_0UnUQzb9Y5mM3p0TJ_Tu2Oe2&index=5

Слайд27-28. Вправа «Шість капелюхів» Зелений капелюх.

Слайд29-30. Вправа «Шість капелюхів». Синій капелюх. 

 

Слайд 31-32.Вправа «Шість капелюхів». Чорний капелюх. Дискусія «Займи позицію»             

   

  1. Підсумок

Слайд 33. Вправа «Незакінчене речення»

Слайд 34. Пояснення домашніх тренувальних вправ.

  1. Рефлексія

 

 Перечитайте казку,  перекажи.  За бажанням створіть ілюстрацію до казки. Зроби аудіо чи відео запис  читання уривку казки та  переказ, надсилай на освітню платформу Human/  

 

Успіхів у навчанні!

Пам’ятай:  Казка розуму навчає,

Вчить добро в житті творити.

І до чесності привчає…

Тобто вчить, як в світі жити.

docx
Додано
2 червня 2023
Переглядів
283
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку