Урок на тему: "Тварини. Частини тіла. Активізація лексики. Прийменник напряму - to" розроблений для 2-го класу для розширення навичок усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків а також вчити учнів вживати в мовленні лексичний матеріал за темою, удосконалювати навички вживання граматичної структури “have/has got"; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; закріпити вивчений лексичний матеріал; закріпити вивчений граматичний матеріал; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні; розвивати навички усного мовлення , навичок читання, письма, аудіювання; виховувати культуру спілкування; виховувати повагу до країни, мова якої вивчається;
Англійська мова 2 клас
Тема: Тварини. Частини тіла. Активізація лексики. Прийменник напряму - to
Мета:
Практична:
- розширювати навички усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків;
-вчити учнів вживати в мовленні лексичний матеріал за темою,
-удосконалювати навички вживання граматичної структури “have/has got”;
Освітня:
- поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
- закріпити вивчений лексичний матеріал;
-закріпити вивчений граматичний матеріал;
Розвиваюча:
-розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
-розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні;
-розвивати навички усного мовлення , навичок читання, письма, аудіювання;
Виховна:
-виховувати культуру спілкування;
-виховувати повагу до країни, мова якої вивчається;
Обладнання: тематичні картки, роздатковий матеріал.
ХІД УРОКУ
I.Організаційна частина
Т: Good morning, children! Take your sits. How are you doing?
Ps: Good morning, teacher. Thank you we are fine.
Учні повторюють скоромовку запропоновану вчителем спочатку повільно, намагаючись правильно вимовити кожен звук. Учні хором повторюють за вчителем, потім кожен з учнів читає або розповідає самостійно поступово збільшуючи темп. Вчитель слідкує за правильністю виконання завдання
Why do you cry, Willy?
Why do you cry?
Why, Willy?
Why, Willy?
Why, Willy? Why?
Game “Find the sound [t]” T: почувши слово зі звуком [t] сплесніть у долоні. Ви готові?
Pen, ten, cat, hen, bat, dog, hot, pink, lesson, nut, hand, tail, foot, friend, head, tummy, leg.
Дуже добре. А зараз повторимо за мною слова зі звуком [t].
Т:Давайте спробуємо здогадатися, про що ми будемо сьогодні говорити на уроці.
При будь-якій погоді,
Турбуюсь я про тіло … body
Від плеча до ніг! Все- сам,
Руку називаю … arm.
Допоможе мені завжди friend.
Руку ми ж назвали …hand
А щоб «не розбити глек»
Ногу ми назвали …leg.
Правди, друзі, ніде діти
Палець по-англійськи … finger.
В коліні ногу ти зігни
Коліно по-англійськи … knee.
T: Тема нашого уроку "Частини тіла. Опис зовнішності казкового героя". Протягом уроку ви повинні пригадати та назвати частини тіла тварини. Сьогодні ми будемо говорити, читати та писати по-англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ми покажемо, які ми кмітливі, веселі, творчі.
II.Основна частина уроку.
T: Open your vocabulary. Repeat the words. Учні повторюють слова. Розповідають про прийменники. Учитель перевіряє домашнє завдання.
Do you like to colour pictures?
Are you ready? Let’s start.
Listen and colour
(пригадуємо кольори)
Знаємо насамперед:
Колір маку буде red.
Колір квітки, що люблю,
Зветься по-англійськи blue.
Взимку колір цей буває,
Це сніжинки колір white.
Море, де стоїть «Артек»
По-англійськи буде black.
Взимку та влітку колір один має ялинка.
Зветься він green.
Любимо колір пшениці спілої
Дуже він гарний, колір yellow.
Колір хутра у вовків, мишей
Зветься просто grey.
А ведмедик бравий
Вибрав колір brown.
(Діти отримують розмальовку, слухають текст и розмальовують потрібним кольором)
Colour it’s eyes blue. |
Colour it's tummy pink. |
Colour it’s ears yellow. |
Colour it’s face brown. |
Colour it's hands red. |
Colour it’s tail green. |
Colour it’s legs orange. |
(учні показують отримані результати ,перевірка розуміння почутого)
Т: Особливості вживання прийменників руху в англійській мові
4) Фізкультхвилинка
T: We’ve worked very hard today. And now let’s have a rest.
Відео-пісня “Head, shoulders, knees and toes…”
Виконання вправ з підручника.
ІІІ. Заключна частина уроку
Describe your favourite fairy tale hero.(описати улюбленого казкового героя , а ми спробуємо відгадати , хто це)
Т: We’ve worked very hard and nice at our lesson. Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson.