Батькам першокласника

Про матеріал
Поради батькам першокласника, інформаційно-просвітницький матеріал. Вступ до школи і молодший шкільний вік є важливим етапом життєвого шляху дитини. Оскільки школа – це не лише навчальний процес, а й важлива площина життя зростаючої особистості, людям, які працюють з першокласниками, важливо мати уявлення не лише про систему знань, умінь та навичок, з якими діти прийшли до школи, а й про їхні очікування, бажання, наміри, переваги, уявлення про самих себе та своє місце серед інших. Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап. Адже дуже багато змін відбувається. Це не тільки нові умови життя та діяльності, це й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки.
Перегляд файлу

Зображення піна-розповіді Батькам першокласника

 

  1.         Вранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, не вживайте образливих слів.
  2.       Не підганяйте дитину, розраховувати часце ваш обовязок, якщо ж ви із цим не впоралисьпровини дитини в цьому не має.
  3.        Не посилайте дитини до школи без сніданку: у школі вона багато працює, витрачає сили.
  4.       Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів.
  5.       Забудьте фразу: «Що ти сьогодні отримав?». Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу запитань, дайте їй розслабитись.
  6.        Якщо дитина замкнулася, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді сама все розкаже.

 

ЛЮБІТЬ дитину за те, що вона гарна, розумна, здібна, добре навчається, допомагає, а просто за те, що вона є.

ВІРТЕ в унікальність дитини. Кожна дитина індивідуальна, тим вона і прекрасна.

БУДЬТЕ МУДРИМИ І ПАМЯТАЙТЕ дитина є маленьким дзеркальцем Вашої родини! І Хай в цьому дзеркалі люди бачать тільки красу, добро, любов та злагоду.

ПІДТРИМУЙТЕ дитину в її бажанні досягти успіху. У будь-якій роботі обовязково знайдіть, за що можна її похвалити.

Зображення піна-розповіді 

ЗАОХОЧУЙТЕ в дитині ініціативу. Нехай вона буде лідером в усіх починаннях, але навчіть поважати думку та прагнення інших.

 

ДОЗВОЛЬТЕ дитині бути самій собою. Приймайте її такою, якою вона є, підкреслюйте її сильні властивості.

docx
Додано
10 січня
Переглядів
7
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку