22 квітня о 18:00Вебінар: Інтегроване навчання – вимога сучасності

Батьківські збори "Секрети виховання"

Про матеріал
Презентація для батьківських зборів на тему "Секрети виховання". в презентації є поради що до успішного виховання дітей, впава "Силует" та інше.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ Секрети виховання

Номер слайду 2

Сім’я — перше джерело, з якого починається велика ріка почуттів і переконань. В. О. Сухомлинський

Номер слайду 3

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 1. Презентація «Наше шкільне життя» 2. Про підсумки проведення перевірних робіт. 3. Бліц-анкетування. 4. Секрети сімейного виховання. 5. Вправа «Силует» 6. Різне.

Номер слайду 4

Бліц - анкетування 1. Скільки часу в день ви відводите на спілкування з дитиною? 2. Чи відомо вам від самої дитини про її навчальні успіхи, про друзів? 3. Які проблеми є у вашої дитини? 4. З яких питань хотіли б підвищити свою батьківську освіту?

Номер слайду 5

Перші 7 років дітей треба любити, Ще 7 років – виховувати, Наступних 7 років – бути їм найкращим другом. А потім – відпустити і молитися, щоб у них було все гаразд. Секрети виховання

Номер слайду 6

Відкрити, підтримати, розвинути в дитині все хороше і скоригувати все небажане. Мудрість виховання

Номер слайду 7

Секрет успішного виховання Не тільки дитина повинна поважати старших, але й вони – її!

Номер слайду 8

Дітям треба демонструвати, як треба жити, а не розповідати про це. Виховання повинне бути непомітним – лиш тоді воно приносить достойні плоди. Особистий приклад

Номер слайду 9

Як бути? 1. Не нав’язуйте їх дитині. 2. Відмовтеся від заборон, а спрямуйте енергію дитини в безпечне русло. 3. Слідкуйте, щоб цих правил не було забагато. 4. Формулюйте правила конкретно. 5. Виробляйте єдині правила.

Номер слайду 10

. Вправа «Силует»

Номер слайду 11

Дитина - це дзеркало своїх батьків. Як у краплі води відбивається сонце, так і в дітях відбивається духовне багатство мами й тата. Робіть усе, щоб дитинство й майбутнє ваших дітей було прекрасним. Любіть своїх дітей не за те, що вони гарні, розумні, здібні, а просто так, просто за те, що вони у вас є. Пам‘ятай:

Номер слайду 12

Хочеться подякувати  батькам за те, що дбають про навчання та виховання своїх дітей - учнів нашої школи і це дуже приємно!