Бінарний урок (інформатика, технології) 10 кл.

Про матеріал

Клас: 10-А

Дата:

Тема: Можливості створення дизайну інтер'єру житлових приміщень з використанням електронних програм та електронної пошти.

Мета: навчальна: розглянути поняття, вивчити призначення та основні функції електронної пошти, закріпити навички роботи по розпізнаванню стилів інтер'єру;

розвиваюча: розвивати образне та критичне мислення, творчу уяву та активність;

виховна: виховувати почуття відповідальності, працелюбності, самостійності, уважності, сприяти вихованню моральних якостей особистості, відповідальному та етичному поводженню в онлайні.

Обладнання: комп'ютери класу, проектор, мультимедійна дошка, наліпки, тестові завдання, дерево, яблука.

Форми роботи: колективна, індивідуальна, в парах.

Тип уроку: урок-парадокс.

Апаратне і програмне забезпечення: Вихід в Інтернет, локальна мережа, пакет прикладних програм MS Office

Зміст архіву
Перегляд файлу

Клас: 10-А

Дата:

Тема: Можливості створення дизайну інтер’єру житлових приміщень з використанням електронних програм та електронної пошти.

Мета: навчальна: розглянути поняття, вивчити призначення та основні функції електронної пошти, закріпити навички роботи по розпізнаванню стилів інтер’єру;

розвиваюча:  розвивати образне та критичне мислення, творчу уяву та активність;

виховна:  виховувати почуття відповідальності, працелюбності, самостійності, уважності, сприяти вихованню моральних якостей особистості, відповідальному та етичному поводженню в онлайні.

Обладнання: комп’ютери класу, проектор, мультимедійна дошка, наліпки, тестові завдання, дерево, яблука.

Форми роботи: колективна, індивідуальна, в парах.

Тип уроку: урок-парадокс.

 Апаратне і програмне забезпечення: Вихід в Інтернет, локальна мережа, пакет прикладних програм MS Office

Хід уроку

І. Організаційний етап.

ІІ. Епіграф.

Минають дні, минають роки.

Прогрес крокує повсякчас,

І вже новиночки науки

Прийшли до школи і до нас.

Просторий клас, а в нім машини,

І кожному - як би пізнать

Світ, що несе в собі таїни,

Твій розум прагне розгадать.

Тож не барімося, - до діла

І зараз урок цей ми проведем,

Та інформатиків умілих

Сьогодні тут ми віднайдем.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Ребуси.

Информація

 

Оголошення теми та мети уроку.

Головне завдання уроку: навчитися відправляти повідомлення та представляти свій стиль в інтер’єрі.

IV. Дерево очікувань.

V. Вивчення нового матеріалу.

технологія і надані нею послуги з пересилки і отримання електронних повідомлень (званих «листи» або «електронні листи») по розподіленій (у тому числі глобальній) комп'ютерноій мережі.

  • Основною відмінністю від інших систем передачі повідомлень(наприклад, служб миттєвих повідомлень)

є можливість відкладеної доставки і розвинена

система взаємодії між незалежними поштовими серверами.

Етапи створення скриньки

  • Зайти на сервер, який надає послуги e-mail.
  • Обрати реєстрацію.
  • Прочитати та погодитись з “Соглашением об использовании”: Я принимаю условия
  • Заповнити реєстраційний лист. Зарегестрироваться
  • Якщо зареєструвались, то Вход в систему

Створення пошти

Крок 1

Відкрити пошукову систему

www.yandex.ru

www.mail.ru

www.rambler.ru

www.google.com.ua

VI. Закріплення вивченого матеріалу.

І. Етап.

Практикум.

Створити свою електронну поштову скриньку на сайті Yandex.ru з назвою Uchenik1@yandex.ru

Фізкультхвилинка

1.Закрити очі на рахунок «раз-два», відкрити очі і подивитися на кінчик носа на рахунок «три-чотири».

2.Кругові рухи очей: до 5 кругів вліво і вправо.

3. Швидко кліпати очима протягом 15 с.

ІІ. Етап.

Передача інформації.

Випереджуюче завдання «рекламний ролик»

Кожна пара презентує свій стиль інтер’єру.

VII. Тестові завдання.

1.Проект

  1. у перекладі з латинської означає  «багаторазовий у використанні»
  2. у перекладі з латинської означає  «наслідування»
  3. у перекладі з латинської означає  «кинутий вперед задум»
  4. у перекладі з латинської означає  «творчий пошук»

2.  В проектуванні, що відбувається в умовах промислового виробництва

  1. розрізняють проектування «багаторазове» та «індивідуальне»
  2. розрізняють проектування «внутрішнє» та «зовнішнє»
  3. розрізняють проектування «аналітичне» та «синтетичне»
  4. розрізняють проектування «цільове» та «зовнішнє»

3.Зв‘язок між метою і собівартістю та строками реалізації проекту

a) b)

 

 

 

 

 

 

 

c)                                                                                                 d)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Ескізний проект

  1. це графічна частина проекту, яка складається із головного планшету, на якій зазначають тему проекту, варіанти планування (садиби) чи форми виробу.
  2. дослідження проблеми (товару чи послуги), над якою буде працювати творчий колектив
  3. створення початкових творчих ідей у вигляді ескізних та графічних форм, що може також відбуватись в об’ємному вигляді – макетах
  4. відбувається складання креслярської документації – робочі креслення необхідні  для виготовлення запланованого виробу.

5.Етапи розроблення та виконання проекту:

  1. технологічний, організаційно-підготовчий, конструкторський, завершальний.
  2. організаційно-підготовчий, технологічний, конструкторський, завершальний.
  3. конструкторський, організаційно-підготовчий, технологічний, завершальний.
  4. організаційно-підготовчий, конструкторський, технологічний, завершальний.

6. Інтернет – всесвітня асоціація комп’ютерних мереж або простіше – World Wide Web (WWW), що дослівно означає:

  1. всесвітня широка павутина
  2. всесвітня широка мережа
  3. всесвітня велика сітка
  4. відома глобальна мережа

7.Головним правилом створення  банку ідей є:

  1. ідеї у вигляді записів – весь об’єм накопиченої інформації , який  може стати у нагоді під час виконання наступних етапів проектування виробу
  2. скопійовані ідеї у вигляді записів – весь об’єм накопиченої інформації , який  може стати у нагоді під час виконання наступних етапів проектування виробу
  3. замальовки, ідеї у вигляді записів скопійовані під час виконання етапів проектування виробу
  4. скопійовані або виконані власноруч рисунки, замальовки, ідеї у вигляді записів – весь об’єм накопиченої інформації , який  може стати у нагоді під час виконання наступних етапів проектування виробу –  необхідно зберігати та класифікувати.

         8. Клаузура

  1. великий аркуш паперу, на якому презентовані різноманітні варіанти майбутнього виробу в загальному вигляді, з прорисовкою окремих частин чи деталей
  2. макет майбутнього виробу
  3. макет майбутнього виробу із доповненими кресленнями окремих деталей
  4. великий аркуш паперу, на якому презентовані окремі деталі та кольорова характеристика окремих деталей майбутнього виробу

9 Вкажіть відповідність:

1.ЧЕРВОНИЙ

2.ЖОВТИЙ

3.ЖОВТОГАРЯЧИЙ

4.ЗЕЛЕНИЙ

5.СИНІЙ.

6.БІЛИЙ

7.ЧОРНИЙ

8. фіолетовий

А. Особливо доброчинний він для холериків, на яких робить заспокійливий вплив

Б. Самий популярний серед кольорів "холодної" гами. Відтінки його теж створюють відчуття спокою і несуть розслаблюючий і "освіжаючий" ефект.

В. Це сполучення червоного і синього.

Г. Годиться для тих, хто хоче ще більше підсилити в інтер'єрі відчуття "теплоти" і життєрадісності.

Д. Цей колір був популярний на Сході і вважався там символом вічності і величі. Він створює оптимістичний і підбадьорливий настрій і, до того ж, прекрасно сполучається з іншими кольорами.

Е. За його допомогою удається візуально розширити приміщення.

Є. Для багатьох дизайнерів це один з улюблених кольорів, так званий, "теплої" гами. Він вселяє в людину життєрадісність, силу і впевненість.

Ж. Особливо гарний для контрастного підкреслення і виділення інших кольорів. У великих кількостях він навіває похмурий і подавлений настрій.

VIII. Загадки про про складові ПК.


Скромний сірий колобок

Довгий, тонкий проводок

Зверху на коробці

Дві великі кнопки

В тебе є хороша книжка,

А в комп'ютера є ......

 

Сотня клавіш, різні знаки

Спершу учні – небораки,

А тепер раз – два і готово

Відстукали слово.

Ось де пальцям фізкультура

І це все – ......

 

Ось на нім комп'ютер пише

І малює без зупинки

Найцікавіші картинки

А влаштовує цей хор

Чарівник наш - ......

 

Ось я кнопку натискаю

І папір вже заправляю.

Він друкує без зупинки

Вірші, пісні і картинки

І швидкий він, наче спринтер

Відгадайте, що це ...

 

І комп'ютери порою

Розмовляють між собою

А для цього їм потрібна

Річ відома не усім

До телефону підключай

І повідомлення приймай,

Адже мову ми ведем

Про зв'язок через .....

 

Ця всесвітня мережа

Скільки знає – просто жах!

З нею вчись ти працювати –

Теж багато будеш знати.


ІХ. Коло ідей. (Рефлексія. На фоні спокійної музики)

Що сподобалося мені на уроці?

Чи збулись мої очікування?

Що було легким, а що складним?

Х. Підсумок урок.

Наліпки за творчість, за зусилля, найкращий на уроці.

ХІ. Домашнє завдання.

Скласти проект на тему «Функціональні зони житла».

Приготувати доповідь на тему «Історія виникнення електронної пошти».

 

 

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема: Можливості створення дизайну інтер’єру житлових приміщень з використанням електронних програм та електронної пошти.

Номер слайду 2

Минають дні, минають роки. Прогрес крокує повсякчас, І вже новиночки науки Прийшли до школи і до нас. Просторий клас, а в нім машини, І кожному - як би пізнать Світ, що несе в собі таїни, Твій розум прагне розгадать. Тож не барімося, - до діла І зараз урок цей ми проведем, Та інформатиків умілих Сьогодні тут ми віднайдем.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Підказка: обстановка в квартирі.

Номер слайду 8

’’’’и=ь

Номер слайду 9

Тема: Можливості створення дизайну інтер’єру житлових приміщень з використанням електронних програм та електронної пошти.

Номер слайду 10

Мета: навчальна: розглянути поняття, вивчити призначення та основні функції електронної пошти, закріпити навички роботи по розпізнаванню стилів інтер’єру;розвиваюча: розвивати образне та критичне мислення, творчу уяву та активність;виховна: виховувати почуття відповідальності, працелюбності, самостійності, уважності, сприяти вихованню моральних якостей особистості, відповідальному та етичному поводженню в онлайні.

Номер слайду 11

Дерево очікувань

Номер слайду 12

Електронна пошта

Номер слайду 13

Електронна пошта (англ. email, e-mail, от англ. electronic mail)  технологія і надані нею послуги з пересилки і отримання електронних повідомлень (званих «листи» або «електронні листи») по розподіленій (у тому числі глобальній) комп'ютерній мережі. Основною відмінністю від інших систем передачі повідомлень(наприклад, служб миттєвих повідомлень) є можливість відкладеної доставки і розвиненасистема взаємодії між незалежними поштовими серверами.

Номер слайду 14

Назва. Електронна пошта. Крім назви «електронна пошта» в усній мові використовуються і інші, що є в більшості калькою і / або огрубіння англійської назви: імейл, мейл (транскрипція з англійської). е-мейл, емейл, емайл (різні літерні кальки з англійської) мило (в просторіччі, від англійського «мейл») правильне написання поки не зафіксовано в словниках

Номер слайду 15

Створення пошти. На безкоштовній пошті у вас може бути адрес. Mail.ru. Yandeks.ru. Aport.ruivanov1122@mail.ruvasa008@yandeks.ruivan1@aport.ru. Це не ваші доменитому. Ви можете втратити такі адреси в будь – який момент

Номер слайду 16

Етапи створення скриньки. Зайти на сервер, який надає послуги e-mail. Обрати реєстрацію. Прочитати та погодитись з “Соглашением об использовании”: Я принимаю условия. Заповнити реєстраційний лист. Зарегестрироваться. Якщо зареєструвались, то Вход в систему

Номер слайду 17

Створення пошти. Крок 1 Відкрити пошукову системуwww.yandex.ruwww.mail.ruwww.rambler.ruwww.google.com.ua

Номер слайду 18

Створення пошти. Крок 2 Реєстрація на yandex.ru

Номер слайду 19

Створення пошти. Реєстрація на yandex.ru

Номер слайду 20

Користуйтеся усіма перевагами електронної пошти!Зручність,Швидкість,Легкий доступ до новин,Можливий вихід на форум, чат,Реклама, гороскоп, інформація на всі смаки і потреби!

Номер слайду 21

Час за часом, день за днем. Все міняється навколо. В ногу з часом разом йдем,Маємо знання чудові…Відсилаємо листи не в конверті і без марки-Електронка є імейл, тисни клавішу відправки!

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Скромний сірий колобок Довгий, тонкий проводок Зверху на коробці Дві великі кнопки В тебе є хороша книжка, А в комп'ютера є ......

Номер слайду 26

Сотня клавіш, різні знаки Спершу учні – небораки, А тепер раз – два і готово Відстукали слово. Ось де пальцям фізкультура І це все – ......

Номер слайду 27

Ось на нім комп'ютер пише І малює без зупинки Найцікавіші картинки А влаштовує цей хор Чарівник наш - ......

Номер слайду 28

Ось я кнопку натискаю І папір вже заправляю. Він друкує без зупинки Вірші, пісні і картинки І швидкий він, наче спринтер Відгадайте, що це ...

Номер слайду 29

І комп'ютери порою Розмовляють між собою А для цього їм потрібна Річ відома не усім До телефону підключай І повідомлення приймай, Адже мову ми ведем Про зв'язок через .....

Номер слайду 30

Ця всесвітня мережа Скільки знає – просто жах! З нею вчись ти працювати – Теж багато будеш знати.

Номер слайду 31

Номер слайду 32

Скласти проект на тему «Функціональні зони житла». Приготувати доповідь на тему «Історія виникнення електронної пошти». Домашнє завдання

Номер слайду 33

Живи, радій, і я радію... Люби, чекай, Та здійснюй мрії...

Номер слайду 34

Дякуємо за увагу!

zip
Додано
13 січня 2019
Переглядів
836
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку