Бінарний урок. Українська мова, Англійська мова

Про матеріал
Бінарний урок Українська мова, англійська мова Тема. Іменник як частина мови. Topic : School. Nouns.
Перегляд файлу

Конспект бінарного уроку

Українська мова,  англійська мова

3 клас

Тема: Іменник як частина мови

Мета:

Формуванняпредметних компетентностей:

  • розширити  і поглибити знання учнів про іменник як частину мови; познайомити з термінами «назви істот» і «назви неістот»;
  • учити розрізняти  їх за характеристиками, ознаками; розвивати вміння класифікувати предмети, ставити запитання до слів;
  • розвивати мовлення, пам`ять, пізнавальний  інтерес;
  • збагачувати словниковий запас учнів і вдосконалювати навички каліграфічного і грамотного письма.

Формування ключовихкомпетентностей:

  •                    уміння вчитися: формувати здатність переключатися з одного виду діяльності на інший; розвивати вміння організовувати своє робоче місце, планувати власні дії, оцінювати свою роботу та діяльність однокласників; розвивати пізнавальний інтерес;
  •                   комунікативної: розвивати зв’язне мовлення, вміння доводити власну думку,правильно формулювати висловлювання; дотримуватися етичних норм мовлення, культури спілкування.
  •                   самоосвітньої: через самостійну роботу в класі;
  •                   здоров’язберігаючої: розпізнає правильне і неправильне сидіння за партою;
  •                   соціальної: розвивати вміння продуктивно працювати в парах, групах, виявляти ініціативу, докладати власних зусиль для досягнення спільного результату;
  •                   загальнокультурної:дотримуватися правил поведінки на уроці;бачити прекрасне у природі і житті людей, берегти природу;виховувати любов до рідної мови та її багатозначності.

Обладнання:підручник, відео матеріали, картки для оцінювання та самооцінювання, роздатковий матеріал.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

 

Topic : School. Nouns.

 

Мета: Опрацювати введену лексику по темі «Школа» в комунікативній

компетенції.

Змістова лінія: Громадянська відповідальність: формувати в учнів готовність доспівпраці, толерантність щодо різних способів діяльності і думокі вибудовувати товариські стосунки з іншими.

Тип уроку: Урок застосування знань, умінь та навичок.

Обладнання : підручник, картки, відео та аудіо матеріали.

 

 

Хід уроку

I. Створення позитивного психологічного настрою.

Привітання до дітей

О.М.(Олена Миколаївна , класовод 3 класу): Good morning, dear children!

We are glad to see you!

Н.М.(Надія Миколаївна , вчитель англійської мови): Доброго ранку, діти!

Ми раді вас бачити.

  • Are you happy?
  • Are you in a good mood?
  • That’s good! Sit down please.

 

О.М.

Сьогодні наш урок не звичайний. Ми об’єднали дві мови – українська І англійська.

Як ви гадаєте, чому?

Мотивація: Останнім часом люди стали подорожувати по різним країнам.

А для цього потрібно знати не лише нашу рідну мову, а також і міжнародну, тобто англійську.

Н.М. We need to speak English to communicate with people from foreign  countries.

О.М.  А щоб наш урок  був гарним , цікавим, змістовним, щоб ви отримали міцні знання, якими ви повинні бути?

-  АКТИВНИМИ  , СТАРАННИМИ,  УВАЖНИМИ, ВЕСЕЛИМИ.

Тож, розпочинаємо

 

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Увага! На дошку.

Роз’єднайте слова. І ви дізнаєтесь, яка тема нашого уроку.

Іменникякчастинамови

Очікувані результати

Пригадаємо, яку частину мови ми називаємо іменником, поглибимо свої знання про іменник,  навчимося виділяти його серед інших частин мови, познайомимося з термінами назви істот і неістот. Будемо розвивати вміння  ставити питання до слів. А допоможе нам тема з англійської мови.

Н.М : Look at the board: Our topic is “School and  Nouns”.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

О.М. В українській мові налічують понад 250 тис. слів. Як же серед цієї кількості розпізнати іменники.? Дуже просто. Кожен предмет має свою назву. І коли ти його називаєш, то уявляєш, малюєш подумки цей предмет. Досить згадати, що усі речі колись хтось придумав і дав їм своє імення. Ось тому і іменник. Тепер він є самостійною частиною мови. Отже, іменник – це самостійна частина мови, яка називає предмет та відповідає на питання ХТО?  ЩО?

Прочитаємо правило в підручнику с. 58

Робота в зошиті

Завдання. Вибрати серед слів іменники та записати їх каліграфічно.

Зимовий, квітка, вікно, малювати, пенал, учень.

Назвати іменники, які відносяться до теми «Школа»

 

Н.М. Групова робота.

Look at the board! You can see flashcards with different nouns Let’s revise them; What is this? This is a : pencil, ruler, book, workbook, pencil-case, rubbe pen,bag;

English, Ukrainian, music, PE, IT/

Who is this? This is a pupil, a teacher.

And now, look on your desks, you have some cards with nouns, let’s match them and read louder ( It’s your group work, when you do it, you will fascinate your work)

Оцініть роботу в групі. (У дітей картки з судженнями для оцінювання)

C:\Users\Константин\Desktop\3 клас НУШ\246877371_600294484747619_7122271926126171706_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н.М. : And now you are so tired. Let’s relax! Do please our musical exercises…

Фізкультхвилинка (англійська)(Відео)

О.М.

 Бесіда

- Доведіть, що слова, які ви називали - іменники.

- Чому деякі іменники відповідають на питання ХТО?, а деякі  - на питання ЩО?

(Вони поділяються на назви істот і неістот)

  •                   Розберем приклади іменників  назв істот.

Увага! На екран.

- Розберем приклади іменників назв неістот.

Завдання. За допомогою Лего – цеглинок  розподілимо іменники назви істот і неістот. Червона – істоти (Хто?), синя – неістоти (Що?).

Груша, лінійка, Борис, донька, диван, Мальвіна, урок. кухар.

 

Н.М. : And now , attention! Listen to the song and say

Who? or What? (use Multi Rom)

That’s good! You are great!

 

О.М.

 Робота в парах.

 Творче завдання. На картках записані  групи слів . Потрібно вибрати іменник і скласти з ним речення .

  1.               Книга, веселий.  2. Холодне, директор. 3.Відпочивати, математика. 4.Учні, зеленіє.

Нет описания фото.

 

 

 

 

 

 

(Оцінювання в парі)

 

 О.М.

 Фізкультхвилинка. Гімнастика для очей (Відео)

 

Н. М.

Сам. робота

And now, you have an individual work. Listen to the text very attentively and do the  task. You have sheets of paper on your desks with this task. You will answer :

                    Who is Who? What is What?

Ken     I like school. I always          

            paint pictures in the art

            lesson. I play new ball

            games. In the PE lesson

            I watch cartoons in the

            English lesson.

 

Helen  I don’t like art and PE

            I never run in the PE lesson

            I like Ukrainian and English.

            I always help my teacher

            carry books.

 

Lola I like music and computers.

           I seldom sing songs in the

           Music lesson. I always surf

          the net in the IT lesson.

 

Paul    We always listen to

           the teacher. We never

Mike    talk with classmates

in the lessons. We

usually have a good

           day at school.

 

 

 

Who…

Ken

Lola

Helen

Paul and    Mike

doesn’t like Art and PE?

 

 

 

 

never runs in PE lessons?

 

 

 

 

likes music and computers?

 

 

 

 

watches cartoons in the English lesson?

 

 

 

 

never talks with classmates?

 

 

 

 

 

What does Ken like?

What doesn’t Helen like?

hat does Helen like?

What does Lola like ?

What do Paul and Mike like ?

What don’t Paul  and Mike like to do

And then show me your Smiley!

  1.                             Summing up.

 

(Самооцінювання) Світлофор

Формувальне оцінювання - крок до успішного навчання | Стаття. НУШ

 

 

 

 

 

 

 

 

О.М.

VI. Підсумок уроку

Судження учнів

  •                 Я дізнався…..
  •                 Я пригадав   …..
  •                 Я зрозумів     …..
  •                 Я запам’ятав ….

 

docx
Додано
1 лютого 2022
Переглядів
244
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку