ЗНАЧЕННЯ ЗАГАРТОВУВАННЯ ДЛЯ ТЕРМОРЕГУЛЯЦІЇ ЛЮДИНИ.МОЄ СТАВЛЕННЯ ДО ЗАГАРТОВУВАННЯ
Загартування — один із дієвих і важливих заходів зміцнення здоров'я
Потрібно починати з нетривалого загартування повітрям, спати з відчиненою кватиркою влітку, а пізніше і взимку, полегшити свій одяг, перейти до занять у роздягнутому вигляді і так поступово доходити до загартування на морозному повітрі.
Лікарі визначають такі принципи загартування:
•систематичність занять (виділити для загартування невеликий час, хоча б 5—10 хв, але щодня, і не дозволяти собі переривати його);
•поступовість збільшення навантаження (як часу процедур так і їх інтенсивності);
•комплексність (використання різних факторів і форм);
•врахування стану здоров'я того, хто загартовується;
•позитивний психоемоційний настрій (загартовуватися треба хотіти і робити це тільки в гарному настрої).
Зарагтовування виконує роль терморегуляції у житті людини
Сутність загартовування полягає у вдосконаленні механізмів утворення збереження і віддачі тепла, або в тренуванні терморегуляторного апарату. Не загартована людина не здатна швидко звикнути до змін температур навколишнього середовища, тому порівняно із загатрованою є більш слабкішою проти температурних змін.При загартовуванні ми адаптуємось до різних умов даючи нашому організму звикнути до незвичайних умов.Крім цього загартовування людини підвищує витривалість організму, зміцнює нервову систему, підвищує імунітет і стійкість хворобам. Загартовування вважають одним з кращих способів зберегти здоров'я. На мою думку загартовування досить гарний вибір для збереження здоров'я.Особисто я, стараюся загартовувати себе. Мені здається, якщо розвивати терморегуляцію, то у людини розвивається сила волі.