Час в уявленнях людини протягом історії

Про матеріал
Презентація «Час в уявленнях людини протягом історії» розроблено за підручником:«Вступ до історії України та громадянської освіти» 5 клас Щупак,Бурлака,Піскарьова,Посунько
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Час в уявленнях людини протягом історії

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Проголошення незалежності України, 24 серпня 1991, Київ. В грудні 1253 року в Дорогочині відбулась коронація князя Галицького Данила Романовича.Історичний факт. Час. Місце (простір)

Номер слайду 4

Час — міра тривалості всьогоу світі.Історія — процес розвиткулюдства.Історичний час — це час розвитку людства, який триває від виникнення людини і спрямований у майбутнє. Вивчаючи історію людства, вчені оперують інформацією про історичні події, що відбулися в минулому.

Номер слайду 5

МИНУЛЕТЕПЕРІШНЄМАЙБУТНЄНАВЧАЮСЯ В 5 КЛАСІНАВЧАЮСЯ В 1 КЛАСІЯ ОДРУЖУЮСЯЯ ПРАЦЮЮЯ НАВЧАЮСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ

Номер слайду 6

МИНУЛЕТЕПЕРІШНЄМАЙБУТНЄНАВЧАЮСЯ В 5 КЛАСІНАВЧАЮСЯ В 1 КЛАСІЯ ОДРУЖУЮСЯЯ ПРАЦЮЮЯ НАВЧАЮСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ

Номер слайду 7

Давні люди були надзвичайно спостережливими. Вони помітили, що день і ніч змінювали одне одного через однакові проміжки часу. Так само Сонце і зірки рухалися по небосхилу за певними закономірностями. З часом ці спостереження привели до встановлення одиниць вимірювання часу. Упорядкуйте лото «Одиниці виміру часу» — уявно з’єднайте картки із назвами одиниць вимірювання часу.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Згодом винайшли механічні годинники, дляроботи яких використовувався маятник. Механічні годинники вже мали звичний нам вигляд циферблату зі стрілками.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Хто відкрив секунду?Сенсаційне відкриття! Учені дослідили, що першими секунду відкрили давні єгиптяни. У годині, як знаємо, 720 секунд. Уперше годинник із секундною стрілкою з’явився з винайденням електронних годинників у ХІV ст. РУЙНУЄМО ФЕЙКИ!1. Уважно прочитайте інформаційне повідомлення.2. Перевірте за допомогою додаткових джерел інформації (довідники, інтернет) достовірність наданої інформації.3. Підкресліть у повідомленні неправдиві факти.4. Запропонуйте правильний варіант інформаційного повідомлення. Підказка! Для того, щоб швидко і якісно виконати завдання, зверніть увагу на заголовок повідомлення.

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Календарем називають спеціальне видання або інтернет-додаток, який містить список дат, тижнів, місяців, років на визначений проміжок часу. Найчастіше люди послуговуються календарями на рік.

Номер слайду 17

Китайський календар

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Побудований в 1890 — 1895 рр. Притаманний архітектурі того часу астрономічно-календарний символізм проявився у 365 вікнах (кількість днів у році), 52 димоходах (як у році тижнів), 12 входах (як у році місяців).

Номер слайду 20

pptx
Додав(-ла)
Капко Дмитро
Додано
9 грудня 2023
Переглядів
128
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку