18 травня о 18:00Вебінар: Інтерактивний урок математики: алгоритми та приклади створення дидактичних матеріалів

Цікаві факти про німе кіно

Про матеріал

На допомогу вчителям інтегрованого курсу "Мистецтво" розробка презентації "Цікаві факти про німе кіно". Також данна презентація може бути використана на узагальнюючому урозі з теми "Кіномистецтво"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Цікаві факти про німе кіно. Підготувала вчитель інтегрованого курсу “Мистецтво” Миколаївської ЗОШ № 56 Курбанова І. В.

Номер слайду 2

Кіно дуже довго не мало чіткої назви. У різних країнах і в різних станах суспільствайого називали по-різному — «кіном-, хромо-,фоно-, мега-, скопограф», «ілюзіон», «Кікі»,«кінемоша» або «кінемошка». Єдине, що дійшло до наших днів — це слово «кіношка». А слово «кіно» прийшло до нас з Німеччини

Номер слайду 3

«Німе кіно — найчистіша форма кінематографа» Альфред Хічкок

Номер слайду 4

 Брати Люм'єр, офіційні засновники всього кінематографа, взагалі не вірили в майбутнє цієї індустрії. Вони вважали, що кіно – це лише балаганное розвага, яке залишиться в рамках «коротких сценок про життя», і інтерес людей до нього швидко пропаде. Як бачимо, вони дуже помилялися! 

Номер слайду 5

Німе кіно – це загальноприйнята назва кінематографа в перші десятиліття його існування, коли фільми виходили на екран без звукового супроводу.

Номер слайду 6

На початку 20 століття фільми вже не можна було назвати абсолютно беззвучними. Гру акторів супроводжувала гра фортепіано. Музикант акомпанував прямо в кінотеатрі і мав професію, звану «тапер»

Номер слайду 7

Використання титрів – це одна з головних особливостей німого кіно. За допомогою текстових вставок глядачі отримували пояснення, коментарі або читали репліки персонажів.

Номер слайду 8

80% американських фільмів ери німого кіно безповоротно загублені. Частина з них була знищена в результаті пожеж на кіностудіях. Але ще більше — спеціально, просто від того, що на складах закінчувалося місце, яке потрібно було звільнити для нових плівок.

Номер слайду 9

Під час величезної популярності Чарлі Чапліна по всій Америці влаштовувалися «Чаплініади» — конкурси на краще наслідування актора. Сам Чаплін брав участь в одному з таких конкурсів в Сан-Франциско інкогніто, але не зумів перемогти

Номер слайду 10

Найбільше дублів на одну сцену, а саме 342 дубля - було витрачено на зйомку одного коротенького епізоду з фільму Чарлі Чапліна "Вогні великого міста" (США, 1931 рік).

Номер слайду 11

Чарлі Чаплін у фільмі "Вогні рампи" виступив як продюсер, режисер, сценарист, композитор, монтажер, хореограф, художник по костюмах і зіграв головну роль.

Номер слайду 12

Дякую за увагу!

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Демків Марія Василівна
  Дуже корисна та цікава інформація для уроків!!!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Єрмак Марина Миколаївна
  Коротко і ясно. Дякую.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
До підручника
Мистецтво 9 клас (Масол Л.М.)
Додано
22 січня 2018
Переглядів
7075
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку