ВЕДУЧА Доброго дня, любі мами, бабусі і усі присутні! Ми раді зустрічі у нашій школі!
ВЕДУЧА Проводжаймо весну з неймовірно барвистою піснею англійською мовою у виконанні учнів 3 класу– “SING A RAINBOW”.
Виходять учні третього класу з піснею.
ВЕДУЧА Кожна мама – це ангел-хранитель.
ВЕДУЧИЙ Хто сказав, що ангелів не існує? Просто на Землі їх називають ,,мама”.
ВЕДУЧА Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.
ВЕДУЧИЙ Від щирого серця вітаємо всіх матерів зі святом! Бажаємо Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день.
ВЕДУЧА аші маленькі першо та другокласники з нетерпінням чекали цього свята. Ми запрошуємо їх на сцену.
1 та 2 клас розказує вірші українською та англійською мовами, а потім виконують пісню “MOMMY”.
ВЕДУЧИЙ Музика – це не просто віддзеркалення життя сьогодення… це душа народу, яка переплітається з історією, традиціями та думками. Українська пісня віддзеркалює наше буття. Відомо, що музика має унікальну здатність об'єднувати людей. Українська пісня вміє розповісти нам про любов, віру, надію і втрати.
ВЕДУЧА Зустрічаймо надзвичайно талановитого учня 7 класу Міштурака Андрія з композицією «Рідна мати моя». Композитор - Платон Майборода.
Учень 7 класу грає на акордеоні.
ВЕДУЧИЙ В Україну День Матері прийшов з далекої Америки і став міжнародним. В юної Анни Джевірс сталась велика трагедія – померла мама. Дівчинка дуже за нею сумувала та мріяла про той день, в який усі люди шануватимуть свою маму… Вона подала клопотання до конгресу США . Згодом її клопотання задовільнили (1914 р.): другу неділю травня оголосили державним святом – «Днем Матері». Згодом до цієї традиції приєдналися країни центральної Європи (Данія, Швеція, Норвегія, Австрія, Німеччина). В Україні День Матері відзначають з 1929 року.
ВЕДУЧА Свято матері – міжнародне. Учні гуртка “Англійська мова” підготували пісню про мамусю. Підтриміймо їх оплесками.
Виходять учні класів з піснею “I LOVE MY MOMMY”.
Ведучий Мати – це вічність життя! Вона творить рід людський. Ніхто і ніщо не може нам її замінити. Мама вдихає життя у свою кровинку. Разом з материнським молоком ми отримуємо любов до всього рідного, почуття глибокої пошани до свого народу.
Ведуча «Пісня про рушник» — твір Андрія Малишка, сповідь-спогад ліричного героя, у якій мати дарує синові рушник, вишитий як символ життєвоï дороги. Рушник пов'язаний із життєвою долею ліричного героя і з образом його матері. Цей образ — символ чистоти і любові, матері-берегині, яка дала життя, формувала почуття, творила людину. Ліричний герой поезіï з великою теплотою згадує свою матір. Автор даним твором порушує питання дитинства, а також прощання з батьківською хатою та материнську тривогу за долю власної дитини.
ВЕДУЧИЙ Всім мамам – наші слова вдячності, любові, найщиріші побажання та привітання! І, звичайно ж, пісня в дарунок – про вас, рідненькі. Зі святом! “ПІСНЯ ПРО РУШНИК” MY DEAR MAMMA (Слова Андрія Малишка, музика Платона Майбороди). Переклад на англійську мову Світлани Кльось. Зустрічаймо учнів 9 класу.
Учні 9 класу виходять на сцену з піснею “MY DEAR MAMMA”.
ВЕДУЧА Наше свято б не відбулось, коли б не наші тати та дідусі, які тримають небо над нашою головою, Дякуємо вам, ви сильні. Ми молимо, живими повертайтесь, бо вдома вас чекають і діти, і дружини, і матерію Вам присвячується пісня “Я люблю мого татка” “I love my Daddy”. Запрошуються учні 1-2 класів.
На сцену виходять учні 1-2 класу.
Ведучий: Наше свято наближається до закінчення. Спасибі вам, друзі, за вашу щирість, за вашу участь у нашому святі! Ще раз щиро вітаємо вас зі святом. Щастя Вам, здоров’я, достатку, сонячної долі усяких гараздів та многая літа!!!
Ведуча: Наше свято добігає до кінця. Дякуємо нашим матерям та бабусям за те, що вони нас зростили, оберігали нас та були у важку хвилину поруч. А тепер попросимо всіх гостей долучитись до однієї з найпопулярніших пісень про маму гурту «Скрябін».
Глядачі співають пісню гурту «Скрябін».
Ведучий: На цьому наше свято закінчено. Дякуємо за увагу.