Розробка уроку англійської мови для 1 класу. Інклюзивний клас. Завдання для дитини з вадами зору відокремлюються іншим шрифтом. Тема:Свята і традиції. Підтема: День народження. Подарунки. Поздоровлення. Вік.
Мета:
Повторити вивчену лексику з теми «День народження. Подарунки. Поздоровлення», числівники до 10;повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічногомовлення.
Розробка уроку англійської мови. Інклюзивний клас. Завдання для дитини з вадами зору відокремлюються іншим шрифтом.
Клас: 1
Тема: Свята і традиції.
Підтема: День народження. Подарунки. Поздоровлення. Вік.
Мета:
Навчальна:
Повторити вивчену лексику з теми «День народження. Подарунки. Поздоровлення», числівники до 10; повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення.
Розвиваюча:
Розвивати навички аудіювання та спілкування англійською мовою;
розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість.
Виховна:
Виховувати прагнення вивчати англійську мову;
виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;
виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Тип уроку: узагальнюючий .
Обладнання та навчальні матеріали: акустична колонка для прослуховування аудіозаписів пісень, презентація до уроку, підручник «English 1» О.Д.Карп’юк, , дидактичні матеріали до теми, м’які та паперові іграшки, картки «Квітка», картка «Квітка», надрукована рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T: Hello, children!
Ps: Hello!
T: Turn back to our guests and say “Hello!”
Ps: “Hello!”
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we`ve got an unusual lesson. The topic of our lesson is “Birthday. Presents. Congratulation. Age”. Today we’ll go to the birthday party. We’ll sing the songs, dance, play games, recite the poems, make the birthday card and have fun. How do you celebrate your birthday? Look at the blackboard and choose the right pictures.
P1: Я куштую торт.
T: You eat a cake.
P2: Я веселюсь.
T: You have fun.
P3: Я отримую подарунки.
T: You get some presents.
P4: Я граюсь.
T: You play.
P5: я танцюю.
T: You dance.
P6: Я співаю.
T: You sing.
Завдання для дитини з вадами зору.
T: Tell me how do you celebrate your birthday?
P7: Я запрошую друзів.
T: You invite your friends.
T: А чим ви не займаєтесь в День народження?
Ps: Я не сумую. Я не сплю.
T: You are not sad. You don`t sleep.
3.Мовленнєва зарядка.
T: Let`s get to know Teddy Bear.
Teddy: Good morning, kids! I`m Teddy Bear. I`m glad to see you.
T: Let`s say “good morning” to Teddy Bear. ( Пісня “good morning”, діти співають та рухаються )
Teddy: Thank you, boys and girls! I`m six. How old are you?
T: Let`s play the game “Chain”
Ps: I`m six (seven).Діти по черзі відповідають на запитання.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення лексичного матеріалу введеного на попередніх уроках та знайомство з новим.
T: Teddy forgets the words, which are connected with the word “birthday” Let`s help to remember the words. Let`s play the game “Loud, quietly, whisper” Listen and repeat after me! (Вчитель презентує нові та повторює старі слова) Учні повторюють хором за вчителем.Present, candle, cake, six, seven, birthday, candy, hat.
Завдання для дитини з вадами зору. Let`s play the game “Touch and say”
2. Практикування в усному мовленні.
T.: Do you like presents? – Yes, I do.Look! Teddy has got many presents. What is it? Let`s play the game “Look and say”
Завдання для дитини з вадами зору. Let`s play the game “Touch and say”
Учні по черзі називають іграшки.
Ps: It`s a kite. It`s a robot.
T: I know some pupils have prepared some rhymes. Let`s recite the poems.
3.Фізкультхвилинка. Діти слухать пісню “Robot Sam” та рухаються.
4. Сюжетно-рольова гра «День народження» Робота у парах.
T.: Children, imagine that you are at the birthday party, let’s remember some congratulations.
P1: Happy birthday to you!
P2: Thank you.
T: Put on your hats. Let`s sing a song “Happy birthday to you”
8. Повторення букв.
T: Look at our birthday card and connect letters alphabetically. Repeat after me!
Ps: A-B-C-D-E-F-G-H-A
Учні називають букви та з’єднують між собою, відгадують предмет це квітка.T: Listen and repeat after me! A flower.
Завдання для дитини з вадами зору (картка «Квітка», надрукована рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).
III. Заключна частина уроку.
Підсумок уроку. Рефлексія.
T: Let`s play the game “Solve the riddles”
На якому святі ви були присутні? (birthday) У кого в гостях?(Teddy) Як перекласти питання? How old are you? З Днем народження! Happy birthday to you!
Children, thank you very much for the lesson.
You are the best pupils in the world!
Good bye! See you tomorrow!
(Діти, виходячи з класу, прикріпляють квіточки на святкову листівку. Асистент-вчителя допомагає дитині з вадами зору підійти до дошки).