1. Познач рядок, у якому групу слів можна назвати реченням: I варіанта) Білочка до зими готується.б) Готується до зими.в) Білочка готується до зими. II варіанта) Коло нашого.б)Березовий ліс.в) Коло нашого села березовий ліс.
Номер слайду 3
2. Речення виражає : I варіанта) почуття ;б) закінчену думку;в ) незадоволення;II варіант2. Питальним називають речення , у якомуа )висловлюється спонукання до дії;б )про щось розповідають;в ) про щось запитують.
Номер слайду 4
I варіант3. Спонукальним називають речення , у якомуа )висловлюється спонукання до дії;б )про щось розповідають;в ) про щось запитують. II варіант3. Речення за інтонацією буваютьа ) окличніб ) неокличнів ) окличні і неокличні
Номер слайду 5
I варіант4. Поставити розділові знаки в кінці речення.4. Поставити розділові знаки в кінці речення. Оленка прийшла з прогулянки__( )Що поставила Марійка у вазу__( )Не смітіть на вулиці__( )II варіан. Край вулиці стоїть самотня хатина__( )В якому місті ти живеш___( )Вийди, вийди, сонечко, на дідове полечко__( )
Номер слайду 6
I варіант5. Склади зі слів речення і запиши.5. Склади зі слів речення і запиши.книжку, цікаву, сьогодні, Оленка, читала.на, сяють, небі, зорі, ясні. II варіантжайворонок, небі, у, співає, маленький.з, птахи, країв, теплих, прилітають.
Номер слайду 7
I варіант II варіант6. Перебудувати речення з розповідних у спонукальні.6. Перебудувати речення з розповідних у спонукальні. Діти шанують батька і неньку. Михайло прочитав цікаву книжку. Володя читав смішинки. Леся допомогла матусі помити посуд.