діагностувальна робота

Про матеріал
діагностувальна робота з математики «Додавання та віднімання чисел в межах 100 без переходу через розряд» 2 клас
Перегляд файлу

Діагностувальна робота з математики  «Додавання та віднімання чисел в межах 100 без переходу через розряд» 2 клас

Мета : перевірити рівень засвоєння учнями теми «Додавання та віднімання чисел в межах 100 без переходу через розряд»; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати самостійність, відповідальність, старанність.

Очікувані результати : виконують додавання та віднімання на основі нумерації чисел в межах 100 ( без переходу через розряд); обчислюють усно зручним для себе способом; порівнюють іменовані числа; створюють допоміжну модель і планують розв‘язання складеної задачі ; обчислюють периметр геометричних фігур.

Обладнання : роздатковий матеріал( картки).

Тип уроку : урок контролю та корекції знань, умінь та навичок.

                                                    Хід уроку

  1. Організаційний момент
  1. Перевірка готовності до уроку.
  2.  Роздача карток.
  3. Самоналаштування
  • Покладіть руки на парту, заплющте очі та промовте: « Я зможу сьогодні добре працювати на уроці і виконати всі завдання.  Я бажаю всім успіху».
  1.                    Діагностувальна робота
  1. Обчисли вирази

 45+3                                       67-5

37+20                                     58-30

26+53                                     89-54                                   

50+(36-20)                             48-40+81                             

  1. Порівняй іменовані числа                                                                     

5 дм 3 см        53 см                                4 дм          2дм 6 см             

                                                                                                                                                                                                      

  1. Розв‘яжи задачу

На екскурсію до музею пішло 17 дівчаток, а хлопчиків - на 5 менше. Скільки всього дітей пішло на екскурсію до музею?

  1. Обчисли периметр прямокутника

            6 см                     

                                  3 см  3 см

5*.  Які запитання треба поставити до поданої умови, щоб утворилася задача? Обведи їх номер.

Мама посадила 15 кущів троянд, а донька - на 8 кущів троянд менше.

Запитання:

  1. Скільки кущів троянд посадила мама?
  2. Скільки кущів троянд посадила донька?
  3. Скільки всього кущів троянд посадили мама і донька?
  4. Яка ціна одного куща троянд?
  1. Підсумок уроку
  1. Здача діагностувальних робіт.
  2. Самооцінювання

-Мені було важко

-Мені було легко

    -Дякую за роботу !               

 

 

doc
Пов’язані теми
Математика, 2 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
11 січня 2023
Переглядів
324
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку