Математика
Тема:Читання рівностей на множення.Читання задачі нп=а множення за допомогою малюнків.
Задачі на визначення кінця і початку події.
Мета .Вчити дітей читати рівності,розв’язувати задачі на множення та визначення кінця і початку події.
Очікувані результати
-обчислює суму(додає),добуток(множить) зручним для себе способом у межах 100,зокрема й користуючись предметами або засобами,які їх замінюють;
-знаходять значення математичних виразів;
-позначає час на зображенні /макеті циферблату годинника зі стрілками;
-застосовує різні способи виконання дії множення з числами під час виконання завдань та конкретних життєвих проблем;
Хід уроку
1.Організація класу
Продзвенів дзвінок
Почався урок.
2.Щоденні -3.
2.Пояснення нового матеріалу
Які у вас мрії?
-Давайте спільні мрії позначимо кубиками одного кольору
Гра «В кого що спільне»
.Робота з LEGO.
-Порахуємо і запишемо у вигляді рівності на множення.
-Давайте прочитаємо цю рівність
Гра « Хто краще»
Читання рівностей на множення
Руханка
Гра « Хто швидше»
.Розв’язування задач на множення за допомогою малюнків
Гра « Коли це було»
Задачі на визначення кінця і початку події
Задача 1. Перерва розпочалася о 10 год 10 хв і закінчилась о 10 год 30 хв. Скільки часу тривала перерва?
10 год 30 хв - 10 год 10 хв = 20 хв
Задача 2. Перерва розпочалась о 9 год 15 хв і тривала 10 хв. Коли закінчилась перерва?
9 год 15 хв + 10 хв = 9 год 25 хв
Задача 3. Перерва тривала 30 хв і закінчилась о 10 год 35 хв. Коли розпочалась перерва?
10 год 35 хв - 30 хв = 10 год 5 хв
-Ви стомилися і усі мрієте відпочити.
Рефлексія
Вправа «Мікрофон»
-Що нового ми навчилися сьогодні робити?