Урок: математика Закріплення матеріалу
Тема. Додавання та віднімання вивчених видів.
Мета:
Формування предметних компетентностей;
Актуалізувати знання учнів з теми; додавати і віднімати в межах 1000; закріплювати вміння розв'язувати задачі; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати критичне мислення, вміння виділяти головне;
Формування ключових компетентностей;
Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок.
Обладнання: дерево «Очікувань», індивідуальні картки, ноутбук.
Хід уроку
І. Вступна частина
1. Організаційний момент
Холодно в полі, в саду, на городі,
Осінь мандрує по нашій господі.
Тепло і затишно в класі у нас,
Доброго дня, я вітаю всіх вас.
2. Вступне слово вчителя.
1) Бесіда про осінь, осінні місяці, підготовка дерев до зими.
3. Усне опитування «Мозковий штурм».
1) Результат дії додавання (сума).
- Якщо до різниці додамо від'ємник, отримаємо ( зменшуване).
- Що важче – 1 кг пуху чи 1 кг заліза? (однаково).
- Скільки всього десятків у числі 538? (53).
2) Каліграфічна хвилинка – 270
- Що ви можете сказати про це число?
3) Математичний диктант
- Записати числа 808, 237. 642, 999, 101, 587, 330, 400.
Дівчатка записують у порядку зростання: 101, 237, 330, 400, 587, 642, 808, 999.
Хлопчики – у порядку спадання: 999,808, 642, 587, 400, 330, 237, 101.
ІІ. Основна частина
І - ?
750
ІІ - ? 980
240
ІІІ - ?
Аналіз задачі.
Взаємоперевірка
2м 30см + 30см = 2м 60см
5дм 5см – 2дм = 3дм 5см
3м 10см + 30см = 3м 40см
340 – Х = 30 Х + 50 = 450
50кг * 5ц
50год * 50хв
50см * 5м 5см
ІІІ. Заключна частина
Ст.63 №408, 409
Оцінювання.