«Елементарні геометричні фігури та їх властивості»

Про матеріал
Тема: Контрольна робота «Елементарні геометричні фігури та їх властивості» Мета: Навчальна: перевірити рівень знань учнів, передбачений програмою з цього тематичного блоку, і вміння застосовувати отримані знання під час розв'язування задач; Розвиваюча: розвивати вміння виконувати завдання застосовуючи набуті знання; Виховна: виховувати наполегливість; вміння робити правильні висновки та бачити кінцеву мету; Тип уроку: контроль знань, умінь та навичок;
Перегляд файлу

 

Тема: Контрольна робота №1 за темою «Елементарні геометричні фігури та їх властивості»

Мета:

  • Навчальна: перевірити рівень знань учнів, передбачений програмою з цього тематичного блоку, і вміння застосовувати отримані знання під час розв'язування задач;
  • Розвиваюча: розвивати вміння виконувати завдання застосовуючи набуті знання;
  • Виховна: виховувати наполегливість; вміння робити правильні висновки та бачити кінцеву мету;

Тип уроку: контроль знань, умінь та навичок; 

Хід уроку

  1. Організаційний етап
  2. Виконання контрольної роботи

 

Початковий рівень

  1. (3 б) Накресліть пряму .

Побудуйте:

А) Точку , що належить променю , але не належить відрізку ;

Б) Промінь , що не лежить на прямій ;

В) Точку , що належить відрізку ;

 

Середній рівень

  1. (1 б) Кут дорівнює , – бісектриса цього кута. Знайдіть кут .

 

  1. (2 б) На відрізку , що дорівнює 42 см, взята точка . Знайдіть довжину відрізка , якщо вона на 8 см довша за

 

Достатній рівень

  1. (1 б) Промінь є бісектрисою кута . Виконайте рисунок, продовжте записи:
  1.     Якщо , то _____
  2.     Якщо , то _____

 

  1. (2 б) Кут . Від променя відкладено кут , що дорівнює , так, що промінь проходить між сторонами кута . Побудуйте рисунок. Знайдіть величину .

 

Високий рівень

 

 

  1. (3 б) Використовуючи рисунок, знайдіть , якщо він в 3 рази менший, ніж , а кут дорівнює

 

docx
Додано
11 серпня
Переглядів
2223
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку