Інтегрований урок у 1 класі "Що ми вміємо, що ми знаємо?"

Про матеріал

Інтегрований урок "Що ми вміємо, що ми знаємо?" Рекомендовано провести в присутності батьків у 1 семестрі, після 100 перших днів навчання у 1 класі.Для уроку рекомендовано використати презентацію.

Мета.

Перегляд файлу

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета.Повторити і закріпити вивчений матеріал з англійської мови, математики, читання та письма.

Обладнання.комп’ютер, телевізор, мультимедійна презентація, картки з цифрами, таблиця з англійським алфавітом, таблиці та картки по темі.

Хід уроку

І.Організаційний момент

Вчитель

Ви сьогодні вже проснулись?

Мамі зранку посміхнулись?

Клас наш радо вас вітає!

Настрій кожен гарний має?

Станьмо разом в дружне коло!

Привітай нас, рідна школо!

Добрий день!

Учень1

Доброго ранку – сонце привітне!

Учень 2

Доброго ранку – небо блакитне!

Учень 3

Доброго ранку – в небі пташки!

Учень 4

Доброго ранку – зелені дубки!

Учень 5

Доброго ранку – люди привітні!

Учень 6

Ми всім бажаєм щоб посмішки квітли!

 

Вчитель

Другу руку простягни,

Посмішку усім пошли.

Добрий ранок!

Добрий день!

Наш урок ми розпочнем!

ІІ.Актуалізація опорних знань.

Вчитель

Уже 28 тижнів ви провчилися. Багато навчилися, дізналися. Тому сьогодні в нас урок, на якому ми зробимо підсумок, продемонструємо гостям наші уміння.

ІІІ.Оголошення теми і мети уроку

Вчитель

Наш урок має назву «Що ми вмієм, що ми знаєм?». Та це не просто один із звичайних уроків у 1 класі. На уроці ви продемонструєте знання із таких предметів: англійської мови, математики, читання та письма.

ІV.Робота над темою.

English

Слайд2.English

Вчитель

Перша сторінка нашого уроку має назву English. Тут нам допомагатимуть Winnie- the Pooh, Tiger andd Piglet.

1)Greeting

T:Good morning!

T and Ps : Good morning! Good morning! Good morning to you!

                   Good morning! Good morning!

                   I am glad to see you!

2)Dialog

T: -How are you today?

     -What is your name?

     -How old are you?

     -Where are you from?

  -What’s your mother’s name?

  -What’s your father’s name?

3)Physical Activity

T: -Let’s hop.

    -Let’s jump

    -Let’s run.

    -Let’s walk.

    -Let’s swim.

    -Let’s climb.

    -Let’s play.

    -Let’s clap.

4)Counting

T: - Count from 1 to 10.

5)My ABC

T: - What letter is this?

Слайд 3. Physical Activity

6)Rainbow

Teacher show colour cards and ask

T: - What colour is this?

7)Lexical Practice

Teacher show cards with picture and ask

T: -What is this?

8)At the Zoo

Teacher show cards with animals and ask

T: - What can you see?

Математика

Слайд 4

 

Вчитель

Наступна наша сторінка має назву «Математика». І тут на нас чекають завданні від веселої Маші.

1)Слайд 5

Вчитель

Перше наше завдання математичний диктант.

  • Запишіть число у якому 1 дес. і 5 од.;
  • Запишіть число , у якому 2 дес. і 0 од.;
  • Запишіть число 4 см;
  • Запишіть число 7 кг;
  • Запишіть число, у якому 1 дес. і 1 од.
  • Запишіть число 2 дм
  • Запишіть число наступне після 18.

2)Слайд 6

Вчитель

Наша веселуна Маша полюбляє бігати під дощем. Давайте ми їй допоможемо визначити яка краплинка з якої хмаринки.

3)Слайд 7, 8

Вчитель

Ну, а тепер давайте спробуємо розвязати задачу, яку нам приготувала наша подруга.

4)Слайд 9

Вчитель

Зараз, давайте пограємося в гру із Машею – «Усний рахунок»

  • Бібліотекар видав одному учневі 2 книги, а другому – 6 книг. Скільки всього книг видав бібліотекар?
  • Мама купила 1 дес. груш і ще 3. Скільки всього груш купила мама?
  • Марійка прочитала 10 сторінок книги, а Даринка на з сторінки менше. Скільки сторінок прочитала Дарина?
  • На гілочці сиділо 7 синичок, та третя полетіла. Скільки синичок залишилося на гілочці?
  • Довжина першого відрізка 10 см, а другого 1 дм. Котрий з цих відрізків коротший чи довший і на скільки?

Читання

Слайд 10

Вчитель

Щоб перевірити наші вміння з читання Патрік Зірко приготував нам також свої завдання

1)Робота з картками

Отже, одне із завдань : зробіть звукову модель слів поданих у картці.

Білка

Йосип

Яблуня

Окунь

Ялта

Лось

2)Читання тексту

Мамине спасибі

  Мама і тато на роботі. А Іринка вдома сама. Вона прибрала в кімнаті. Помила посуд.

  Потім Іринка постелила на стіл білу скатертину.Поставила у вазу букет квітів.  Повернулася мама з роботи і сказала доні:

-Спасибі тобі, Іринко!

3)Бесіда за змістом прочитаного

  • Де були батьки дівчинки?
  • Що робила Іринка?
  • Що застелила Іринка на стіл?
  • Якого кольору була скатертина?
  • Що поставила дівчинка у вазу?

4)Вибіркове читання

  • Прочитайте , що сказала мама доні.
  • Знайдіть і зачитайте слово ввічливості, використане мамою.

Письмо

Вчитель

1)Письмо під диктовку

Руки малі, та до роботи вдалі.

V.Підсумок уроку.

 

 

 

docx
Додано
13 лютого 2018
Переглядів
960
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку