інтегрований урок "ВІТАМІНИ"

Про матеріал
інтегрований урок з інформатики, біології та основ здоров'я, з елементами стем освіти
Перегляд файлу

В рамках STEM проекту «ВІТАМІНИ»

Чабанюк Олена Валентинівна

Тема: «Алгоритми та програми. Поняття події. Види подій»

Мета: узагальнення, коригування та систематизація знань учнів; формування здоров’язберігаючих компетентностей; розвиток розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, навичок критичного мислення, уваги , логічного мислення; виховування пізнавального  інтересу та уміння вирішення проблем для подолання труднощів.

Вид уроку:комбінований

Міжпредметні зв’язки:основи здоров`я , біологія

Технічні засоби навчання: комп’ютер

Методичне забезпечення:презентація з пошаговим алгоритмом, мотиваційний ролик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

посилання на інтерактивний плакат - https://valentinovna85.blogspot.com/p/6.html

 

 

Хід уроку:

1.Організаційний момент. (Перевірити присутність та готовність учнів на уроці)

- Діти, давайте сьогоднішню зустріч розпочнемо з побажань.

- Доброго ранку, Марійко, я бажаю тобі веселого дня!

- Доброго ранку, Лесику, я дуже радий тебе бачити!

- Вітаю тебе, Тетянко, я хочу щоб день у тебе був щасливим!

Така розминка формує культуру мовлення, привчає використовувати етикетні формули.

 

2.Технічні налаштування

3.(кнопка1)гра “ Збери яблука”

складання пазлів -за схемою прочитати прислів’я-”Вітаміни різні споживай-здоров’я гарне й добре май”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.(кнопка 2) інтерактивна гра - “Вітамини в різних продуктах”

https://learningapps.org/display?v=p9fy2rhon21

5.(кнопка3) перегляд мотиваційного ролика — казка про вітаміни та вірус

https://youtu.be/bCIXROImaQs

 

 6.(кнопка 4) Розгадування кросворду - “Вітаміни” отримуємо слово АЛГОРИТМ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.Бесіда “Алгоритми, події” (повторення вивченого)

 

 

8.(кнопка 5) проходження тестування за наданим посиланням - https://naurok.com.ua/test/ponyattya-pro-ob-ekt-u-programuvanni-vlastivosti-ob-ekta-836716.html

9.(кнопка 6) інтерактивна гра “Інтерфейс програми Scratch”

10.(кнопка 7) практична робота за пошаговою презентацією

11.Підсумок (перегляд готових проектів)

 

 

Етап

Дисципліни

Тема

Результат навчання
Учень:

Завдання

Міні продукти за етапами
Назва та скорочене
посилання на зразки
учнівських досліджень
(презентації), тощо

1

Основи здоров'я

Харчування і здоров’я

Розрізняє складові харчових продуктів,джерела їх надходження

Знайомство з впливом вітамінів на організм людини,застосування набутих знань у житті.

Створення колажу «Мої улюблені фрукти»

2

Біологія

Плоди

Знає види плодів та їх будову

За допомогою досліду знайти вміст вітаміну С в овочах та фруктах

Експеремент «Шукаємо вітамін С»

3

Математика

Дії з раціональними числами

Вміє виконувати дії з раціональними числами

За допомогою створеного
шаблону розрахувати мінімальні дози кожного вітаміну для людини на місяць

Таблиці з підрахунками,вмісту вітамінів.

4

Інформатика

Алгоритми та програми Поняття події.Види,подій

Створює програму SCRATCH за наданим алгоритмом.

Оформити гри за шаблоном

міні гра “Спіймай вітамінчик”

 

docx
Додано
29 квітня 2021
Переглядів
564
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку