Тема: Інженерний тиждень . Виготовлення метальної форми бумеранга“Чобіт-бумеранг ".
Мета: зацікавити дітей наукою інженерією на основі виготовлення іграшки бумерангу, здивувати їх; пояснити хід та результат виготовлення іграшки відповідно до вікових особливостей учнів; стимулювати фантазію, розвивати інженерне мислення, дослідницькі навички та розуміння законів аеродинаміки.
Ключові компетентності (НУШ)
Очікувані результати навчання
Після завершення уроку учень/учениця:
Обладнання: мультимедійний комплект, демонстраційний матеріал іграшки , ножиці, кольровий папір
Хід заняття.
І. Організація класу.
ІІ. Вступна частина.
ІІІ. Актуалізація опорних знать
Сьогодні ми з вами будемо виготовляти прикольну метальну модель-бумеранг, що демонструє взаємодію аеродинамічних сил, обертального руху та форми обєкта. Але хочу вас попередити. Що зробити бумеранг не так просто. Як ви можливо думаєте .І саме в процесі роботи ми дійдемо висновку. Що потрібно для того, що бумеранг повертався.
Відеоролик про історію створення бумерангів.
Основна (експериментальна) частина.
Виготовлення . Виготовлення метальної форми бумеранга“Чобіт-бумеранг ".
Матеріали: , ножиці, клей, картонний слід супні, кольровий папір
Створення механічноі форми
Випробовування: запустили, а назад чомусь не повертається. Що нам потрібно для цього зробити,перегляд відео про лопості літака. Давайте і ми спробуємо зробити загини на нашому бумерангу. Звертаю увагу, що запускати бумеренг потрібно під кутом 45 градусів і загинами доверху..
Тест-драйв зроблених іграшок
Рефлексія