Кейс -урок з англійської мови у 3 класі за підручником О.Д.Кар’пюк.
Підготувала та провела вчитель англійської мови Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Драга Людмила Павлівна
Тема: My favourite lesson.
Мета:
Sport, Art, Music), вчити складати розклад уроків, розповідати про улюблений урок;
Обладнання: картки із звуками, картки з назвами днів тижня, шкільних предметів, аудіо програвач, диск, таблиця “Time-table”
Тип уроку: комбінований
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
Good morning, children!
Ch:
Good morning, good morning!
Good morning,to you
Good morning, good morning!
I’m glad to see you!
T: Red, yellow, green and blue
Hello friends how are you?
Ch: Red, yellow, green and blue
We are fine thank you!
Let’s read a poem:
(Діти читають хором, а потім декілька учнів самостійно)
T: What day is it today?
Ch: It is Monday
T: What season is it now?
Ch: It’s spring
II. Основна частина.
Look at this video and say,what today’s lessons theme ?
https://www.youtube.com/watch?v=AnZxeX_8mVk
“Favourite lesson”
Look at our tree of aims: We must
Let’s sing a song “Days of the week”
https://www.youtube.com/watch?v=oXdKqUnnhWg
-What is your favourite day?
(Today is Monday. We have got Maths, English, Reading, Art and Sport on Mondays.)
Закріплення структури My favourite lesson is… Гра «Мікрофон»
If you are happy! https://www.youtube.com/watch?v=F1fp_MoEewM
“Make time-table”
On your desks you have cards with subjects.You must make your own timetable.
1.Make up your own timetable, using cards with lessons.
Reading Maths
Art English
Sport Music
(Кожна група складає на даних картках .
Груп чотири. Представник від кожної групи презентує свій розклад. В результаті на дошці розміщується розклад уроків на весь тиждень,та проводиться конкурс на найкращий розклад,
Ok. And now say please it will easy or difficult with your timetable?
You have hearts and stick it to the board.
Easy Difficult
2.Next task. On your desks your have sheet of papers. Draw please. What would you want do on your lessons.
III.Заключна частина.
“Unfinished lesson”
I can:
I know:
(Діти ставлять хрестик біля того пункту, якого вони досягли під час уроку)
I can |
I know
|
|
|
|
|
|
|
|
|
You were very active and work well. You have got marks…
Ex. 1 p.55 - read and translate.
WB ex.1 p.36 – make the dialogue.
Використана література:
Підручник для 3 клас загальноосвітніх навчальних закладів.-Тернопіль : «Видавництво Астон»,2013.-176с. О.Карп’юк
Англійська мова:Робочий зошит для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.-Тернопіль : Лібра Терра,2014.-80с.
https://www.youtube.com/watch?v=oXdKqUnnhWg
https://www.youtube.com/watch?v=AnZxeX_8mVk
http://osvita.ua/school/lessons_summary/english/
http://klasnaocinka.com.ua/uk/article/rimivki-na-angliiskii-movi-dlya-fonetichnoyi-zarya.html