Комп'ютерні сервіси для підтримки вивчення математики. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Увага. Малюнок за зразком 1».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Урок № 14
2 клас
Тема: Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення математики. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Увага. Малюнок за зразком 1».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап:
1. Готовність до уроку.
2. Привітання:
- Доброго дня!
- За кожну правильну відповідь будемо отримувати смайлик.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності:
- Розшифруй слово: СМАЙЛИКИ
Завдання №1 |
Розглянь множини геометричних фігур. Зафарбуй спільні елементи цих множин.
|
- Отже, сьогодні ми вдосконалимо наші вміння роботи з клавіатурою.
ІV. Вивчення нового матеріалу:
Завдання №2 |
Знайди геометричну фігуру за її ознаками: незафарбована, не має кутів. Зафарбуй цю фігуру.
|
Завдання №3 |
Розвяжи задачі
|
Завдання №4 |
Хто із зайченят що любить?
|
Завдання №5 |
Домалюй потрібну кількість трикутників та розфарбуй рибок. |
V. Фізкультхвилинка
VІ. Формування вмінь та навичок:
1. Повторення правил техніки безпеки.
2. РОБОТА НА ПК
3. Релаксація
VІІ. Закріплення знань:
VІІІ. Підбиття підсумків уроку:
- І так, давайте порахуємо кількість отриманих смайликів.
ІХ. Домашнє завдання:
Урок №14. Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення математики
Прізвище |
|
Завдання №1 |
Розглянь множини геометричних фігур. Зафарбуй спільні елементи цих множин.
|
Завдання №2 |
Знайди геометричну фігуру за її ознаками: незафарбована, не має кутів. Зафарбуй цю фігуру.
|
Завдання №3 |
Розвяжи задачі
|
Завдання №4 |
Хто із зайченят що любить?
|
Завдання №5 |
Домалюй потрібну кількість трикутників та розфарбуй рибок. |
Урок №14. Комп’ютерні сервіси для підтримки вивчення математики
Прізвище |
|
Завдання №1 |
Розглянь множини геометричних фігур. Зафарбуй спільні елементи цих множин.
|
Завдання №2 |
Знайди геометричну фігуру за її ознаками: незафарбована, не має кутів. Зафарбуй цю фігуру.
|
Завдання №3 |
Розвяжи задачі
|
Завдання №4 |
Хто із зайченят що любить?
|
Завдання №5 |
Домалюй потрібну кількість трикутників та розфарбуй рибок. |