Конкурсна програма до Дня Збройних сил України
Сьогодні, наші хлопці, майбутні захисники Вітчизни, доведуть, що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України.
Усі ви знаєте, що найбільший скарб людини – це її здоров’я, що не можна його купити або обміняти. Втратити його легко. Це станеться, якщо…
Щодня не робити …(зарядку)
Не виконувати фізичних …( вправ)
Не вести здоровий …(спосіб життя)
Не загартовувати свій… (організм)
А для того, щоб стати справжнім захисником, треба уже зараз готуватися, загартовуватися, займатися спортом.
І не тільки… Треба ще бути мужнім, дужим,винахідливим і кмітливим.
І сьогодні ми маємо впевнитися, що хлопці до цього готові і доведуть, що завдяки спорту, руху, гарному настрою, ми зможемо почуватися здоровими, щасливими та багатими. А тому влаштуємо їм випробовування. Проведемо жартівливі змагання.
Запрошуємо наших майбутніх захисників
(Звучить марш запорозьких козаків)
Конкурс 1. «Найуважніший»(Лівоооооо…руч.)
Хлопці шикуються в шеренгу. По команді вони мають різко рівнятися і повертатися у той бік, що буде наказано. Ця гра на координацію рухів і реакцію. Тільки на «…руч » - хлопці мають повертатися. Хто повернувся останнім, чи не в той бік – виходить з гри. І так, поки не залишиться один учасник.
Конкурс 2. «Найвитриваліший»
Під мелодію танцю «Яблучко» танцюють всі. Переможець той, хто протримається до кінця.
Конкурс 3. «Художник»
Потрібно намалювати малюнок на задану тему (тема не оголошується). Після закінчення роботи, глядачі мають відгадати, що намальовано.
Конкурс 4. «Найрозумніший»
Цим конкурсом ми можемо виявити, як майбутні солдати цікавляться літературою.
Завдання: із розсипаних слів зібрати прислів я.
Конкурс 5. «Найсильніший» (Арм-рестлінг)
На цей конкурс запрошуються два учасника приблизно однакової статури.
Умови конкурсу: лікоть правої руки не повинен відриватися від столу, лівою рукою можна триматися за край столу, вставати і підводитися зі стільця не можна. Починати лише за сигналом.
Конкурс 6. «Найшвидший» (Одягаємось на час)
Кожен знає, що ранок солдата починається з пробудження та одягання. Солдатам в армії треба одягатися дуже швидко, щоб не порушити дисципліну. І зараз ми побачимо, як наші хлопчики вміють швидко одягатися.
Виграє той, хто швидше і краще одягнеться за одну хвилину.
Реквізит: сорочка на ґудзиках або піджак, черевики (бажано на шнурках)
Конкурс 7. «Черговий кухар»
Український солдат має бути ситим і нагодованим добре. Кожен солдат може бути черговим по кухні. А своїх однополківців треба нагодувати швидко і смачно. Зараз будемо перевіряти, яким буде солдат – голодним чи ситим якщо ви його годуватимете.
Цей конкурс на час (2хв). Перед вами склянка і апельсин. По команді ви маєте видавлювати апельсиновий сік у склянку. Коли час вийде, перевіримо у кого в склянці соку більше – той і переможець.
Конкурс 8. «Збери защіпки»
А зараз ще один конкурс, під час якого буде перевірятись кмітливість наших солдат.
(Учасникам зав язуються очі. На двох асистентах закріплюють по 10 защіпок. Учасників підводять до асистентів. За сигналом потрібно зняти защіпки. Виграє той, хто більше зніме защіпок.)
Конкурс 9. «Медсестри»
У цьому конкурсі беруть участь дівчата. Бо жінки теж мають піклуватися про солдатів. І, щоб бути готовими до всього – будемо вчитися бинтувати поранених солдатів.
(Кожна дівчинка підходить до хлопчика, який сидить на стільчику. В руках у дівчаток по моточку бинтика. По команді вони починають бинтувати голови хлопцям. Хто перший впорається – той і переможець.
Вчитель: Ось і закінчилася наша конкурсна програма. Молодці! Ви дуже старалися. Проявили свою витримку, сміливість, кмітливість. Ростіть здоровими, загартовуйте тіло і душу. Будьте готові до випробувань у житті. Любіть Україну, вивчайте її історію і примножуйте її славу.
Ще раз поздоровляємо вас з Днем Захисника Вітчизни! І хай завжди над вами буде ясне сонце і мирне небо!
(Пісня «Ми за волю, ми за мир!»)
Танк Літак
Корабель Човен
Легковий автомобіль
Вантажний автомобіль
Автобус
Козацькому роду, нема переводу.
Де козак, там і слава.
Важко в навчанні – легко в бою.
Життя прожити – не поле перейти.