Конспект дидактичної гри за програмою «Інтелект Baby» тема: Lotto

Про матеріал
Тема: Lotto Вікова група: середня (4–5 років) Вид діяльності: дидактична гра з елементами білінгвального спілкування Мови: українська / англійська Мета: – закріплювати лексичний матеріал англійською мовою у формі гри Lotto; – формувати вміння вживати прості граматичні структури; – розвивати увагу, пам’ять, мовленнєву активність; – виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Завдання: Мовленнєві: – закріпити лексику з теми; – вправляти у вживанні структур: This is a… I have a… It is a… Пізнавальні: – розвивати вміння співвідносити зображення та слово; – формувати навички класифікації. Соціальні: – вчити дотримуватися правил гри; – розвивати навички взаємодії в групі. Обладнання: – ігрові поля Lotto; – картки з малюнками; – фішки; – мішечок для карток; – герой програми «Інтелект Baby».
Перегляд файлу

Конспект дидактичної гри за програмою «Інтелект Baby»

 

Тема: Lotto

Вікова група: середня (4–5 років)

Вид діяльності: дидактична гра з елементами білінгвального спілкування

Мови: українська / англійська

 

Мета:

– закріплювати лексичний матеріал англійською мовою у формі гри Lotto;

– формувати вміння вживати прості граматичні структури;

– розвивати увагу, пам’ять, мовленнєву активність;

– виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

 

Завдання:

Мовленнєві:

– закріпити лексику з теми;

– вправляти у вживанні структур:

  This is a…

  I have a…

  It is a…

 

Пізнавальні:

– розвивати вміння співвідносити зображення та слово;

– формувати навички класифікації.

 

Соціальні:

– вчити дотримуватися правил гри;

– розвивати навички взаємодії в групі.

 

Обладнання:

– ігрові поля Lotto;

– картки з малюнками;

– фішки;

– мішечок для карток;

– герой програми «Інтелект Baby».

 

Хід гри:

 

1. Організаційний момент

Вихователь: Діти, до нас завітав Інтелект Baby. Він пропонує пограти в гру Lotto.

Інтелект Baby: Hello, children! Let’s play Lotto!

 

2. Пояснення правил гри

Кожна дитина отримує ігрове поле.

Вихователь дістає картку з мішечка.

Діти називають зображення англійською мовою та накривають фішкою.

 

3. Основна частина

Вихователь: What is it?

Дитина: This is a ball. / I have a doll.

 

4. Ускладнення

Вихователь: What do you have?

Дитина: I have a car.

 

5. Завершення

Дитина, яка першою заповнила поле, говорить: Lotto!

Інтелект Baby: Well done!

 

Очікувані результати:

– діти називають лексику англійською мовою;

– використовують прості граматичні структури;

– активно беруть участь у грі.

 

docx
Додано
24 лютого
Переглядів
173
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку