Мета: - закріплювати уміння учнів виконувати письмове множення вивченими способами, продовжувати формувати уміння розв’язувати задачі на знаходження периметру; розвивати обчислювальні навички, пам'ять, увагу, зв’язне математичне мовлення, уміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки; сприяти розвитку у учнів умінь використовувати англійські слова у мовленні закріпити знання про Велику Британію, виховувати фінансову грамотність, інтерес до вивчення математики та англійської мови.
Перегляд файлу
Тема: Закріплення вивчених способів письмового множення, обчислення виразів і розв’язування задач, повторення слів про будинок та складання діалогів з ними.
Мета: - закріплювати уміння учнів виконувати письмове множення вивченими способами, продовжувати формувати уміння розв’язувати задачі на знаходження периметру; розвивати обчислювальні навички,пам'ять, увагу, зв’язне математичне мовлення, уміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки; сприяти розвитку у учнів умінь використовувати англійські слова у мовленні закріпити знання про Велику Британію, виховувати фінансову грамотність, інтерес до вивчення математики та англійської мови.
Обладнання:
Хід уроку
Продзвенівдзвінок – починаємо урок.
How are You? (відповідь дітей)
Як ви думаєте, чому на цьому уроці ми з Мар’яною Іванівною разом?(припущення дітей)
Сьогодні у нас незвичайний урок, ми спробуємо поєднати уроки математики і англійської мови.
Як ви думаєте, у нас це вийде? (відповіді дітей)
А ще у нас на уроці присутні гості давайте привітаємося з ними (пісня- руханка НЕLLO)
And now let’s repeat our home task an answer my questions.
Ви об’єдналися у дві команди і обрали собі де будете «проживати» на сьогоднішньому уроці у квартирі чи у будинку.
За правильно виконані завдання ви будете «отримувати гроші», фунти стерлінгів,які зможете використати наприкінці уроку на свійрозсуд.
Зараз ми пограємо у вже знайому для вас гру «День-ніч», але сьогодні провести її допоможе мені Мар’яна Іванівна.
УСНИЙ РАХУНОК
Пригадаємо як буде день і ніч по-англійськи? ( Day, night)
Вирази для гри
45:9=5
5*4, 8*8, 3*9…..
скільки м у 4 км?(4000м);
скільки хвилин у 2 год? (120)
½ від 180? (90)
Із цим завданням ви справилися тому обидві команди отримують по 100 фунтів
А тепер, скажіть будь ласка, про що ви мрієте? (відповіді дітей).
А я мрію про те щоб у нашій країні нарешті закінчилась війна. Щоб кожна українська родина могла повернутися наБатьківщину, у свій будинок чи квартиру.
На жаль,війна розкидала українців по всьому світу, у Великій Британії їх нараховується приблизно 200 тис. Але куди-б не закинула доля українця, він не буде падати духом, знайде житло, роботу і буде забезпечувати свою сім’ю усім необхідним.
Покажіть на карті, де знаходиться Велика Британія? Яке місто є її столицею? Як ми можемо дістатися з Івано-Франківська до Лондона? Покажіть цей шлях на карті. (діти показують)
Розповідь про Британію.
Записуємо дату, класна робота англійською мовою (у зошиті з математики)
Відстань від Івано-Франківська до Лондона 2095 км., а площа – 243610 км2 Подайте це числа у вигляді суми розрядних доданків. (діти виконують завдання, звіряють свої записи із записом на презентації )100 фунтів
Англійська мова Виконуємо завдання 1 на сторінці 37 друкованого зошита(розкласти слова назви предметів по кімнатах)200 фунтів
Наступне завдання з вашої улюбленої рубрики «Всезнайки». Треба розв’язати приклади , покласти відповіді у таблицю і прочитати слово англійською мовою. 200фунтів
Руханка
Розв’яжіть задачу підручник с. 56300 фунтів
Кімната має форму прямокутника зі сторонами 3 м і 4 м.
Скільки гривень треба заплатити за плінтус у цю кімнату,
якщо ціна 1 м плінтуса – 10 грн?
На телефони дітям приходить смс англійською мовою про закінчення війни. Діти читають і визначають чи може ця інформація бути правдивою. Як її перевірити. Роблять висновок, що це фейк.
А давайте на хвилинку уявимо, що це правда, адже ми так цього хочемо. Коли нарешті це станеться всі українці повернуться до своїх домівок. Уявімо собі ситуацію, що українська сім’я у перші дні війни виїхала у Велику Британію, купила будинок, а тепер хоче повертатися в Україну, щоб ви порадили їм зробити з будинком? (Продати)
Які знання вам знадобляться щоб продати будинок? (відповіді дітей).
Пропоную вам розіграти цю ситуацію за допомогою діалогуанглійською мовою. (виконують завдання).
Діти розігрують діалог, «продають будинок» і «повертаються в Україну»
Good afternoon.
Hello.
I have a great idea. We live in a nice house and we want to sell it.
What is it? What rooms are there in it?
It is a big two-stored building with a kitchen, a living room, a bathroom and two bedrooms.
How much is it?
1000 pounds.
We’ll take it.
How would you like to pay?
In cash.
OK. Here is your receipt.
Thank you. Goodbye.
Домашнє завдання
Підсумок уроку
Ось і наближається до закінчення наш урок , зараз я хочу щоб ви поділилися своїми враженнями на дошці padlet, відкрийте посилання у нашій групі. Діти записують враження від уроку на дошці, стають у коло