Конспект урок "Олімпійські ігри"

Про матеріал
Мета: - повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал теми; - удосконалювати навички читання; - продовжувати вдосконалювати комунікативні навички учнів; - розвивати ерудицію учнів; - прищеплювати усвідомлення важливості занять фізичною культурою; - виховувати почуття поваги до надбань спорту та до принципів олімпійського руху Обладнання: підручник , робочий зошит, букви, з яких складено слова “OLYMPIC GAMES”, мікрофон, картки з текстом «Олімпійські ігри», презентація, ноутбук, відео з піснею “Hokey-Pokey” для проведення фізкультхвилинки,. Тип уроку: урок засвоєння нових знань, умінь та навичок
Перегляд файлу

 

                          Тема уроку: ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

 

Мета:  -    повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал  теми;

-          удосконалювати навички читання;

-          продовжувати вдосконалювати комунікативні навички учнів;

-          розвивати ерудицію учнів;

-          прищеплювати усвідомлення важливості занять фізичною культурою;

-          виховувати почуття поваги до надбань спорту та до принципів олімпійського руху

 

Обладнання: підручник , робочий зошит, букви, з яких складено слова “OLYMPIC GAMES”, мікрофон, картки з текстом «Олімпійські ігри», презентація, ноутбук, відео з піснею “Hokey-Pokey” для проведення фізкультхвилинки,.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань, умінь та навичок

 

 

ХІД УРОКУ

 

1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

    1) Організаційний момент, привітання та пояснення настрою

    2) Повідомлення теми та мети уроку. The topic of today’s lesson is hidden in these letters “POMILCY MEGAS”. Guess it! Right, it is “OLYMPIC GAMES”. We are going to do some listening and talking about this.

    3) Введення в іншомовну атмосферу: бесіда з учнями в режимі P1 – P2,P3,Р4… (гра «Мікрофон»):

-          What kinds of sport do you know?

-          What kinds of sports do you like?

-          What is your favourite sport?

-          Do you like sport?

-          What kind of sports do you go in for?   

4) Перевірка домашнього завдання

 

2. Основна частина уроку.

 

1. Повторення і активізація ЛО теми.

       А) повторення значення слів, що означають назви видів спорту. Показати, за допомогою ноутбука малюнки, що зображають спортсменів у різних видах спорту. Завдання – назвати ці види спорту.

          Look at the screen. Here you can see some pictures that mean kinds of sports. Let’s name the pictures!

 

      Б) повторення написання слів за темою. На дошці – слова, у яких пропущені букви. Учні мають вставити їх.

        Look at the screen we have some words with missing letter. Your task is to write the right word and name the missing letter.

(sw…mming, tenni…, winds…rfing,  f…tball, k…rate, a…robics, volle…ball, basketb…ll, j…do, cy…ling, s…ateboar…ing, at…letics)

В) інтерактивна вправа     https://learningapps.org/29273770

  2. Введення нової інформації для розвитку ерудиції учнів та більшої обізнаності їх за темою «Олімпійський рух». Розвиток навичок читання.Ex.3 p.94-96

 

Real athletes don’t only take part in the Olympic Games, but also know their history well. Do you know the history of the Olympic Games? Do you want to learn it? Let’s look at the screen.

 

3. Фізкультхвилинка.

Виконання пісні з руховими моментами “Hokey-Pokey”

https://www.youtube.com/watch?v=b_z105sGkSU

4. Продовження формування навичок читання.

 Now we are going to revise the facts about the history of the Olympic Games. Do you know now who decided to organize them again?

Read the text and match the new words with their Ukrainian equi­valents.

The History of the Olympic Games

The first games which later called “the Olympics” were held about a thousand years before our era.

In those times numerous states on the territory of modern Greece often waged wars. The ruler of one of these wanted to live in peace and he decided to organized athletic games.

From that time all the games were held every four years in Olympia. All wars were stopped. Best athletes arrived from many Greek states to Olympia to compete in running, long jumps, throwing of discus and javelin and wrestling. Fist fighting (boxing) and chariot races were in­cluded in the Games. Only men could take part in the Olympics. Women were not allowed anywhere near them.

All the athletes took an oath that had been preparing well for the Games, promised to compete honestly and keep the rules of the sacred Olympics. Winners were called “olympionics”. They were awarded olive wreaths and cups of olive oil.

The Olympic Games were accompanied by arts festivals. Singers sang hymns, poets recited poems, orators made speeches — all this in honor of the sacred Games.

Match.( Групова робота)

 HO1 

1

numerous

a

супроводжувати

2

to wage a war

b

спис

3

a ruler

c

вести війну

4

a javelin

d

декламувати

5

wrestling

e

оливковий вінок

6

fist fighting

f

присяга

7

a chariot race

g

правитель

8

an oath

h

численний

9

sacred

i

боротьба

10

to be awarded

j

священний

11           an olive wreath

k

бути нагородженим

12           to accompany

l

кулачний бій

13           to recite

m

перегони на колісницях

 3. Заключний етап уроку.

1) Підбиття підсумків уроку

  2) Домашнє завдання: підготувати розповідь про «Олімпійські ігри » та пройти тестування  https://vseosvita.ua/test/start/hqo498

 

1

 

doc
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
21 січня
Переглядів
147
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку