План-конспект уроку іспанської мови у 5Б класі
1. Тема уроку: Урок іспанської «En clase de español»
2. Мета уроку:
Практична: 1.Активізувати та систематизувати знання учнів з теми «На уроці іспанської».
Освітня: 1.Зформувати лексичні навички і уміння в усному мовленні (вміння розповідати про урок іспанської мови, характеризувати його).
2.Навчити вживати та відмінювати дієслова I, II, III дієвідміни, такі як hablar, comer, vivir.
3. Зформувати лексичні та граматичні навички та вміння в письмовій мові (вміння вставити правильну лексичну одиницю в контекст, вжити дієслово в правильній формі).
4. Навчити елементам аудіювання.
5. Навчити навичкам виразного читання.
Розвиваюча: Продовжувати розвивати вміння спілкуватися іноземною мовою, будувати монологічні та діалогічні висловлювання за зразком і самостійно.
Виховна: Виховувати вміння працювати в парах, в групах, самостійно.
3. Методичне обладнання уроку: картки з математичними прикладами, картки «зіставте запропоновані слова іспанською мовою з відповідними словами українською » .
4.Схематичний план уроку.
1. Початок уроку. Організація класу. Бесіда з черговим та іншими. |
2хв. |
2. Мовленнєва розминка |
3хв. |
3. Фонетична зарядка. |
3хв. |
4. Активізація нових лексичних одиниць в усному мовленні. |
7хв. |
5. Активізація граматичних навиків. |
8хв. |
6. Фізкультпауза |
3хв. |
7. Розвиток непідготовленого монологічного мовлення. |
10хв. |
8. Пояснення домашнього завдання. |
4хв. |
9.Підсумки уроку. |
|
1. Організаційний момент. |
Привітання вчителя. Бесіда з черговим. Повідомлення практичних цілей уроку. - Levantaos, por favor! Buenos dias, chicos! Sentaos! Quien falta hoy? Qué fecha es hoy? |
2. Мовленнєва розминка. |
Мета: налаштувати учнів на спілкування іспанською мовою, повторити вивчений матеріал. Методичний прийом: бесіда вчителя з класом. 1. Виконати математичні приклади подані на картках. 2. Зіставити слова іспанською з українськими еквівалентами, перевірити у класі та обговорити помилки с учнями. |
3. Фонетична зарядка. |
Мета: удосконалення навичок вимови, розвиток умінь аудіювання. Методичні прийоми: читання учнями тексту a) Pronunciacion de los sonidos ge, gi: genio, gerundio, gestionar b) Pronunciacion de los sonidos ja, jo, ju: jamón, jugar, Jorje. |
4. Активізація нових лексичних одиниць в усному мовленні. |
Мета: проконтролювати, як діти вдома вивчили нову лексику; автоматизувати навичку вживання лексичних одиниць у реченнях. Методичні прийоми: робота з картками, відповіді на запитання вчителя, повторення уживання прикметників з іменниками. Hoy tenemos una clase de repaso. Durante dos lecciones nosotros estudiabamos el tema "En clase" y ahora vamos a ver que podemos hacer. Aprendemos mucho, podemos conjugar los verbos de las tres conjugaciones: estudiar, aprender, enseñar, escribir, hablar, comer y vivir, hacer preguntas y contestar, hablar sobre el clase etc. Vamos a mostrar lo que aprendemos 1.Перекласти запропоновані підручником слова та слова запропоновані вчителем. 2.Виконати завдання у підручнику (впр.6 на ст.68.) Кожен учень читає по реченню, вставляючи необхідну форму дієслова у теперішньому часі. 3. Створюємо діалог (робота в парах) за впр. 7 на ст. 68.: парі подаються приклади питань та відповідей. Учні повинні скласти діалог за пропонованим шаблоном: En qué clase dibujas con pinturas y pinceles? (En clase de dibujo yo dibujo con pinturas y pinceles.), по закінченню прослуховування діалогів, вчителем виставляється оцінка. |
5. Активізація граматичних навиків. |
Мета: проконтролювати, як діти вдома вивчили дієслова. Методичні прийоми: граматична вправа за підручником (впр. 6, ст. 68) на відмінювання дієслів. 1. Перевірити вміння учнів відмінювати дієслова: hablar, comer, vivir (Усне опитування) 2. Відкрити підручник з граматичним завданням: Todos lo días, yo (tener) clases de matemáticas. По завершенню цього виду роботи виконується взаємоперевірка. |
6. Фізкультпауза. |
Мета: дати учням змогу відпочити. Методичний прийом: робота з лічилкою. Хлопці виконують ритмічні рухи руками, промовляючи слова лічилки: Uno, dos, tres Me llamo Ines Tres, cuatro, cinco Me llamo Jose Pinto Uno, dos, tres Soy de Londres Cuatro, cinco, seis Soy de Arranjuez |
7. Розвиток непідготовленого монологічного мовлення. |
Мета: навчити будувати розповідь з елементами опису з опорою на тематично- сюжетну картину. Методичний прийом: колективна та індивідуальнs розповіді учнів про роботу на уроці іспанської мови; режими «вчитель-клас», «учень-клас». |
9. Пояснення домашнього завдання. |
Учитель пояснює і записує домашнє завдання на дошці, учні - в щоденники. Вивчити слова пісні напам'ять, виконати впр. 5 стр. 67., розповісти про урок іспанської мови. Підведення підсумків уроку. Підрахунок балів і виставлення оцінок. Levantaos, por favor! La clase esta terminada! Hasta pronto! |
10. Підсумки уроку. |
Учитель ставить оцінки в журнал і щоденники, мотивуючи їх. |
11. Завершення уроку. |