Дата_________ Клас__________
Конспект уроку англійської мови
Тема: Рік за роком
Під тема: Місяці.
Мета: навчити учнів вживати нові лексичні одиниці:January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December; активізувати їх вживання в усному та писемному мовленні; розвивати навички говоріння, читання, письмової взаємодії та слухові навички; тренувати пам'ять, увагу та мислення;
виховувати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти оволодінню учнями навичками міжкультурного спілкування; ввічливе ставлення та любов до природи, сприйняття краси кожної пори року.
Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом
Обладнання: Картки зі словами та малюнками (або назвами) днів, місяців, піктограми пір року, календар-плакат, аудіозапис пісні "Days of the Week".
Хід уроку
І. Орг. момент
1.Привітання
Good Morning to you
Good Morning to you
Good Morning Dear children
I’m glad to see you!
Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
I`m glad to see you!
- To work on the lesson, we will unite in teams according to the drawings. Them will take your places. (Для роботи на уроці ми об'єднаємося в команди за малюнками. Займуть свої місця.)
- Name your teams according to the pictures of places.
- The first team
We are Winter.
- The second team.
We are Spring.
-The third team.
We are Summer.
-The four team.
We are Autumn.
- Very good!
2. Фонетична зарядка
- Let's start with the English language. Let's do a phonetic charge. Look at the screen and repeat after me. (Для початку налаштуємось на англійську мову. Проведемо фонетичну зарядку. Подивились на екран і повторюємо за мною.)
-Very good!
3. Повторення слів
- And now let's check the words.
- And now уou need to place the days of the week in order. (А зараз перевіримо слова. Вам потрібно розмістити дні тижня по порядку)
Працюємо з картками
-Which team coped attaches the work to the blackboard. (Яка команда впоралась прикріпляє роботу на дошку.)
- And now let`s check. Name the days of the week in order. (Називаємо дні тижня по порядку.)
II. Повідомлення теми і мети
1. Presentation of New Vocabulary: Days of the Week (Введення днів тижня)
* T: (Показує картки з назвами днів та чітко їх називає.) Listen and repeat!
* Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday (дні навчання).
* Saturday, Sunday (вихідні).
* Game "7 Steps": Учні роблять крок вперед, називаючи кожен день тижня по черзі.
* T-Ps: Відпрацювання структури: "Today is..." / "Tomorrow will be..." / "Yesterday was..."
ІІІ. Основна частина уроку
-Open your book on p.44-45.
- Look at the pictures at the top of the pages
- Listen to the words and follow. (Слухаємо слова та слідкуємо )
-Listen to me and repeat.
-Repeat after me and translated.
2. Працюємо над історією с. 44
-And now we will work on the story, in which we will meet new words. (А зараз ми з вами попрацюємо над історією, в якій ми зустрінемо нові слова.)
-Page 44 ex. 1. Task. Listen and read.
- For the first time we listen the story.
-Давайте обговоримо на українській мові про текст.
-Які дійові особи?
–Що ви бачите на малюнках?
–Як гадаєте про що була історія?
–Які нові слова нам зустрілися?
- We read one sentence after me. (Читаємо за мною по одному реченню)
- We read the text in the characters and translate. (Читаємо текст в дійових особах. І перекладаємо.)
-Чи вірні були здогадки?
3. Фізкультхвилинка
- To relax a bit we will spend a minute of physical education
. Physical Break (Фізкультхвилинка) (3 хв)
* T: Let's play "Season Actions"!
* T: "It's Summer!" \rightarrow (Ps імітують плавання).
* T: "It's Winter!" \rightarrow (Ps імітують гру в сніжки).
* T: "It's Spring!" \rightarrow (Ps імітують, як ростуть квіти).
Робота з пазлами
- Who finished pin on the blackboard according to time of year. (Хто виконав кріпіть на дошку під відповідну пору року.)
-Давайте ще раз назвемо місяці .
ІV. Підведення підсумків уроку
. Saying Goodbye (Прощання)
T: You did a great job today! Goodbye, children!
Ps: Goodbye, teacher