Конспект уроку 'Animals'

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови для четвертого класу на тему "Animals"2 класі за підручником Англійська мова , автор Карпюк ,видавництво Астон на 2018-2019н.р.
Перегляд файлу

Урок з англійської мови у 2 класі

за підручником Карпюк О.Д.

Тема уроку: Звірі

Мета: практична: перевірити рівень засвоєння матеріалу з теми «Тварини»; застосовувати вивчене на практиці; розвивати монологічне та діалогічне мовлення, читання;

розвивальна: розвивати память, навички й уміння читання;

виховна: виховувати любов до тварин і природи.

Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, м’яч, відеоролик, ТВ.

                                           Хід уроку

 

І. Організаційний момент

1. Привітання.

Teacher. Good morning pupils!

Pupils. Good morning!

Teacher. How are you today?

Pupil 1. I am fine. Thank you.

Pupil 2. I am happy so-so.

Pupil 3. I am happy.

Teacher. Sit down, please!

                Do you like playing?

Pupils. Yes!

Teacher. Let’s  play together

 

2. Фонетична зарядка. Вчитель використовує картки.

(t) not, hot,left

(h  )his, hat,hamster

(w) why, what

      why do you cry, Willy?

      why do you cry?

      why, Willy?

      why, Willy?

      why, Willy, why?

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

 Сьогодні ми знову поговоримо про тварин, про те, що вони вміють, а чого не вміють. Повторимо назви тварин та їхні кольори.

ІІІ. Закріплення та систематизація знань.

1. Робота у ланцюжку.

Teacher. Name the animals you know.

Teacher. A cat  (передаючи іграшку тваринку)

Pupils. A dog.

Pupils. A pig.

2. Гра «What animal says that

Teacher. Let’s play a game.

Teacher. What animal says «bow-wow»?

Pupil. It is a dog.

Teacher. What animal says «nuw-mew»?

Pupil. It is a cat.

Teacher. What animal says «moo-moo»?

Pupil. It is a cow.

Teacher. What animal says «cock-a-doodle-doo»?

Pupil. It is a cock.

Teacher. Well done!

 

3. Конкурс на краще виразне читання віршів про тварин.

Teacher. Do you know poems about animals?

Pupils. Yes!

(Читання віршів)

 

«Five little dogs»

Five little dogs

Are playing by the door.

One runs away

And now there are four.

 

«My pet»

I’ve got a pet,

It is a cat

His name is Fred

I love my cat.

 

«One, one, one»

One, one, one – little dogs run.

Two, two, two – cats see you.

Three, three, three – birds in a tree.

Four, four, four – rats on the floor.

 

 

 

 

«A dog»

I have a little dog.

His name is Jack.

His head is white

And his ears a black.

 

«The zoo»

I like going to the zoo,

To the zoo, to the zoo

Come with me to the zoo,

To the zoo, to the zoo.

Молодці. You are clever.

 

4. Робота по підручнику.

Teacher.  Тварини люблять людей, адже тварини наші друзі. Пропоную вам показати  нашим друзям, як ми вміємо читати р.107, ех.4 «In the zoo». (Учні читають вправу).

5. Молодці. Ми відвідали зоопарк, але тварини живуть і у лісі.

A bear lives in the forest

A wolf lives in the forest

 A fox lives in the forest.

(Учні розповідають за малюнком).

Teacher. Нам ще треба встигнути відвідати тварин на фермі.

Let’s go to the farm.

А щоб бути сильними та допомагати на фермі, треба відпочити.

 

6. Фізкультхвилинка.

Let’s jump like a hare.

Let’s run like a wolf.

Let’s swim like a fish.

Let’s fly like a bird

Let’s say mew like a cat!

Well done, sit down!

 

7. Аудіювання.

Перегляд мультфільму.

 Мак Дональд має велику гарну ферму, на якій утримує велику кількість різноманітних тварин. Він запросив усіх нас на свою ферму, познайомитися з його тваринами.

Let’s watch/. (Мультфільм).

Dave and Eva, Old Mc.Donald had a farm.

8. Робота у парах.

Teacher. Старший Мак Дональд дуже любить фотографувати своїх домашніх улюбленців та має багато фотокарток. Одного разу миша прогризла всі фотокартки.

Давайте допоможемо фермеру зібрати фотокартки.

(Діти отримують на парти по одному конверту, в якому є розрізане на 6 частин зображення тварини).

9. Розвиток діалогічного мислення.

Після того, як учні склали частини, вчитель запитує у кожної пари:

-What is this?

Pupil. This is a cow.

Teacher. What colour is the cow?

Pupil. It is white.

Teacher. Do you like the cow?

Pupil. Yes, I do/No, I don’t.

 

10. Гра «English ball – Ukrainian ball».

Вчитель кидає мяч, називає тварин, словосполучення українською мовою, учні називають англійською мовою.

A duck, a white duck, a cow, a snake, a long snake, a big elephant.

 

ІV. Підсумок  уроку.

  • Що сподобалось на уроці?
  • Що було важко запам’ятати?
  • Чому навчилися на уроці?

V. Домашнє завдання.

 Намалювати улюблену тваринку.

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Petrenko Anna
Додано
18 квітня 2019
Переглядів
642
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку