Конспект уроку для 5 класу з теми "Харчування"

Про матеріал

Конспект узагальнюючого уроку з теми "Харчування" для 5 класу. Можна використовувати як при очному навчанні так і на дистанційному.

Перегляд файлу

Конспект відкритого уроку англійської мови

 

 

Клас: 5

Тема: Харчування.

Мета: сприяти розвитку комунікативної компетенції здобувачів освіти шляхом повторення лексико-граматичного матеріалу теми, удосконаленню навичок читання, аудіювання та навичок діалогічного мовлення, формуванню вміння уважно стежити за презентованою інформацією, виховувати уміння слухати інших, формуючи доброзичливу атмосферу у класі.

Очікуваний результат: до кінця уроку учні впевнено користуються лексико-граматичним матеріалом теми.

Тип уроку: комбінований.

Форми роботи: індивідуальна, фронтальна, парна.

Методи і прийоми: словесний (бесіда), наглядний (ілюстрація), ігровий, практичний.

Обладнання: підручник Wider World 1, проектор і ноутбук з виходом до мережі інтернет для використання хмарних сервісів на уроці.

Хід уроку

  1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування.
  1. Привітання. Організаційно-мотиваційний момент. (Warm up) 5хв.

How are you?

Учні отримують посилання та створюють «хмару слів».

Отримавши результат, відповідають на питання:

  • What is the most popular food in our class?
  • What is the TOP 5 of food?
  • What is the traditional Ukrainian food?
  • What is your favourite food?
  1. Повідомлення теми та мети уроку, постановка проблеми. 2 хв.
  • Everybody needs eat. Tell me WHY DO WE EAT?

P; We eat to be healthy.

P: We eat for pleasure.

P: We eat our favourite food.

  • So, WHAT IS OUR TOPIC TODAY?
  • You are write - our topic is FOOD.

We`ll remember a lot, read, listen and play. So, let`s start.

  1. Основна частина уроку.
  1. Актуалізація раніше вивченого матеріалу. 5 хв.
  • повторення граматичного та лексичного матеріалу. (гра wordwall.net)
  • прослуховування аудіофайлу (посилання у класрум) 5 хв.
  • відповіді на питання по прослуханому тесту 5хв.
  • читання речень, які пояснюють окремі слова теми
  • запис слів у зошит
  1. Фізхвилинка (відео) 2 хв.

Look at the window

Look at the door

Look at the ceiling

Look at the floor

Turn to the window

Turn to the door

Turn to the ceiling

Turn to the floor

 

  1. Систематизація граматичних навичок. 3 хв.
  • Учні повторюють правила вживання граматичних структур there is\there are, вживання артиклів a\an та слів some\any. (додаток)
  1. Говоріння. Робота у парах.
  • учні складають запитання та відповідають на них, розглядаючи малюнок. 7хв.

Are there any eggs in the fridge?

Are there any tomatoes in the fridge?

Are there any lemons in the fridge?

Are there any eggs in the fridge?

Are there any carrots in the fridge?

Is there a cucumber in the fridge?

Is there a chicken in the fridge?

Is there any cheese in the fridge?

Is there any jam in the fridge?

Is there an onion in the fridge?

 

  1. Заключний етап уроку.
  1. Підведення підсумку уроку.
  • Choose a reaction that describe your emotion now (in the end of our meeting) 2 хв.

 

  1. Оцінювання роботи на уроці 3 хв.

 

  1. Інструктаж з виконання домашнього завдання.  1 хв.

           1. Send the photo of your classwork.

     2. You have to help your parents to unpack the shopping bag and name all food.

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
16 січня 2022
Переглядів
396
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку