Дата: 18.01.2021
Тема: Магазин іграшок
Мета: вивчити букви англійського алфавіту: «Aa», «Bb»; повторити англійський алфавіт; розвивати інтонаційний слух, мовленнєву реакцію, оперативну пам'ять; формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати навички письма; формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови; виховувати любов до навчання; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: презентація.
Хід уроку
1.1 Привітання
-Hello, children! My name is Ksenia Eugenivna. I’m your teacher today. Take you seats.
1.2 Введення в іншомовну атмосферу
Balls and dolls Boys and girls,
Dolls and balls, Girls and boys
I have got Like to play
Many toys. With their toys.
-Please look at the board, now I will read the poem, and you listen (Будь ласка подивіться на дошку, зараз я прочитаю скоромовку, а ви уважно слухайте)
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
2.1 Повідомлення теми уроку
Сьогодні ми з вами будемо розмовляти про іграшки. Також ми почнемо вивчати літери англійського алфавіту. Let’s start our lesson.
2.2 Повторення вивченої лексики
2.3 Навчання читання
1) Pre – Reading Activity (Етап підготовки техніки читання)
- Find page 59 in your textbook. Look at the first picture.
-What is shown in the picture?
-What letter do you see? Name it.
-That's right, this is the first letter of the alphabet Aa.
- Let's read what is shown in the box.
ant Annie - мураха Енні
-Now look at the second picture.
-What is depicted on it?
-And what letter is depicted? Who will tell me? This is the second letter of our alphabet Bb.
-Let's read what is written below the picture.
bear Bill - ведмідь Білл
2) While Reading. (Етап техніки читання)
-Now let's read the words that are highlighted in the green box.
-First, let's look at words that begin with Aa.
-What is depicted? Let's all read together.
ant – мураха
Ann – Енн
apple – яблоко
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
(Аналогічну роботу проводжу з іншими словами).
boll – м’яч
bird – птах
book – книга
bag – сумка
3) Post – Reading Activity. (Етап перевірки розуміння тексту)
Учитель показує картку, де у кружечку видно частину якоїсь іграшки, діти відгадують, що зображено на малюнку.
На дошці прикріплені малюнки. Учні заплющують очі, вчитель прибирає спочатку 1, потім більше малюнків. Діти називають предмети, які зникли.
2.4 Фізкультхвилинка (відео)
2.5 Практичне використання вивченого матеріалу
3.1 Home task
Назвіть іграшки англійською мовою.
Назвіть літери.
Скажіть, які іграшки у вас є. I have got a … .
3.2 Підсумок