Працювати над вдосконаленням вмінь та навичок читання та перекладу; вчити учнів діалогічному та монологічному мовленню; сприяти розвитку мовномислительної діяльності під час роботи з текстом. Сприяти розвитку вміння сервірувати стіл, користуватися столовими приборами, формувати навички культурної поведінки за столом під час вживання їжі; сприяти розвитку самостійності.
7 клас
Тема уроку: «Їжа та напої»
Підтема: «Ми накриваємо на стіл» (Wir dencken den Tisch)
Мета уроку:
Обладнання підручник, малюнки, роздатковий матеріал, ноутбук.
уроку
Хід уроку in der Küche
І Етап орієнтації 1) In welches Zimmer essen wir? Im Esszimmer
Im Wohnzimmer
2) Wer deckt den Tisch? Der Vater
Die Mutter
Die Grossmutter
ІІ Етап покладання Сьогодні ми повторимо слова по темі «Їжа», будемо читати
мети та перекладати текст, вчитися знаходити потрібну
інформацію в прочитаному тексті, а також познайомимось
із цікавою інформацією сервірування столу.
ІІІ Етап проектування Plan
ІV Етап виконання Hört zu und sprecht mir nach!
плану
1.Фонетична зарядка Sprichwörter
2. Повторення
Wiederholung 1. Впр.4 ст.26 (вчитель читає слова, а учні перекладають
слова) фронтальна робота.
3. Arbeit an dem Text 1. Впр1 ст.25 (чит. Тексту по абзацам та переклад речень)
фронтальна робота.
2. впр 2 ст.25 (фронтальна робота)
Впр.3 (а,в) ст.25 (робота в групах)
4. Dialogische und 1) учні розповідають про столові прибори на німецькій мові
monologische Sprache - Bei uns kamen die Tischgedecken
Hört zu aufmerksam.
2) вчитель розповідає про сервіровку столу.
3) учні сервірують стіл.
4) das Spiel „Immer, manchmal, niemals“
Sportpause Ihr ermüdet sehr. Steht auf!
5) Rätsel
6) Das Spiel „Darf man oder darf man nicht?“
7) Jetzt lesen wir die Ratschläge „Am Tisch“ (учні читають
поради на німецькій мові)
V Контрольно- Учні за допомогою листочків різного кольору оцінюють
оцінювальний роботу своїх товаришів. Вчитель висловлює свою думку.
етап А потім разом виставляє оцінки.
VI Етап
підведення
підсумків
уроку
1. Пояснення 1) намалювати столові прибори.
домашнього 2) знайти загадки по темі «Їжа», «Столові прибори».
завдання 3) придумати самим загадки.
2.Підведення Що ви нового та цікавого дізналися на уроці? Хто працював підсумків найактивніше на уроці?