систематизувати знання учнів по темі «Дієслово»;практикувати учнів у вживанні дієслів в теперішньому часі, минулому та майбутньому. сприяти активізації мовномислительної діяльності під час роботи з граматичним матеріалом. звернути увагу учнів на залежність вміння щось робити від бажання робити це.
7-8 клас
Урок граматики
Тема: «Дієслово»
Мета уроку:
Обладнання Граматичні таблиці «Часові форми дієслів», підстановочна
уроку таблиця «Відмінювання дієслів», індивідуальні картки.
Хід уроку
І Етап орієнтації Що означає слово «дієслово»? Чим відрізняється
вивчення граматичного матеріалу в німецькій мові від
української мови? Обгрунтуйте!
ІІ Етап покладання 1) систематизувати знання учнів по темі «Дієслово»
мети 2) практикувати учнів в вживанні дієслів в усіх
часових формах.
ІІІ Етап проектування Давайте сплануємо роботу:
План
ІV Етап виконання
плану
1.Повторення правил 1. Учні по довіднику згадують граматичні
правила;
2. відповідають на запитання вчителя.
2. Виконання учні працюють над уроками практикумами.
тренувальних вправ
V Контрольно- Учні за допомогою листочків різного кольору оцінюють
оцінювальний роботу своїх товаришів. Вчитель висловлює свою думку.
етап А потім разом виставляє оцінки.
VI Етап
підведення
підсумків
уроку
1. Пояснення 1) повторити граматичні правила по довіднику.
домашнього 2) поставити речення в Perfect ma Imperfekt.
завдання
2.Підведення Що ми сьогодні повторили? Які вправи були
підсумків найважчими? Які завдання вам сподобалися?
уроку Хто працював найкраще? і т.д.