Конспект уроку на тему: "Сім'я. Професії"

Про матеріал
Конспект уроку дає можливість дітям повторити лексику до теми, активізувати лексику в усному мовленні та письмово за допомогою кросвордів. Діти тренуються в аудіюванні та читанні.
Перегляд файлу

Кізлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу В.П.Лугового

Чорнухинської районної ради Полтавської області

 

 

 

 

Конспект уроку

з англійської мови

на тему:

“ Сімя. Професії

 

 

 

 

 

 

 

Урок проведений у 3 класі

    Вчитель: Расько Г.Г.    

Тема: Сім’я. Професії. Дієслово to be.

Мета: Навчити учнів вимовляти структури типу I am 30 years old у всіх особах однини та запитання How old are you?

Тренувати учнів у вживавнні лексики до теми “Сімя. Професії” в усному мовленні, на письмі та читанні.

Тренувати учнів у вживанні дієслова to be у всіх особах однини та множини.

    Хід уроку.

  1. Організаційний момент.

T. Good morning, children!

P: Good morning, good morning

     Good morning to you

     Good morning, good morning

     We are glad to see you.

T. Thank you. I am glad to see you too. I hope you are well today. Am I right? Tania, are you well today?

Tania: Thank you, I am well today.

T. That’s very well, because Wealth is nothing without health.

  1. Опрацювання звуків [  ], [  ], [w] у мові учнів та вивчення прислів’я Wealth is nothing without health.
  2. Бесіда з черговим.

T. Who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? Why is he(she) absent? Is he (she) ill? That’s a pity! But let’s begin our lesson.

  1. Опрацювання лексики до теми”Сім’я. Професії”

T. Well, children, look here. (Вчитель показує ляльку). Is this a girl or a boy?

P. This is a girl.

T. This is a pretty girl. She has come from England, from London. She wants to meet you. Запитайте як її звати.

P. What is your name?

T. (замість Mary) My name is Mary. And what about you? What is your name?

(Діти відповідають).

M. Now I want to introduce you my family. Look, this is a family. My family is  small.

Here is my mother,   Father, mother,

Here is my father,   Sister, brother.

Here is my sister,             Hand in hand

Here is my brother.   With one another.

T. Діти, Мері сказала, що сімя в неї дуже дружна. Я думаю, що кожен з вас може сказати такі самі слова. Let’s learn the poem.

Father, mother,

Sister, brother.

Hand in hand

With one another.

А зараз Мері хоче дізнатися дещо про вашу сімю.

M. (задає учням запитання)

Is your family big or small?

Have you a mother?

Have you a father?

Have you a brother?

Have you an aunt?

Have you a grandmother?

M. I have a friend. His family is large. He has got a mother, a father, a grandmother, a grandfather, a brother and a sister. He has got uncles, aunts too. Guess his riddle:

  His name is John.

  He is not my uncle,

  He is not my father.

  He is not my grandfather.

  Who is he?( He is his brother)

  1. Вживання учнями структури типу I am 30 years old в усіх особах однини.

T.  Well, children. And now Mary wants to tell you about her family further.

  1. I am eleven

My sister is seven

My mother is thirty

My father is forty

My granny is seventy-two

And you?

How old are you?

( Мері запитує учнів по черзі”How old are you? Учні відповідають:I am 10. I am 11.)

T. Well, children, we will go on the talking with Mary on our next lesson.

6. Узагальнення граматичного матеріалу – вживання дієслова to be в усіх особах однини та множини.

Діти усно складають речення за зразком і читають їх.

  1. Опрацювання лексики до теми “Професії”.

T. Well, children, we can say about the age of your mothers, fathers, other relatives. And now we try to say about their professions.

Вчитель вводить слова a worker, a builder, a farmer, a driver, an engineer, a pensioner.

Вчитель просить повторити слова та дати відповіді на запитання .

  1. Тренування вживання лексики до теми “Професії” та дієслова to be на письмі.

( Вчитель просить учнів виконати письмово вправу).

  1. Домашнє завдання.

Виконати вправу ____ на сторінці ____ письмово. Виконати вправу ____ на сторінці ____ усно.

  1. Підсумки уроку.

T. ( Учитель підводить підсумки уроку, ставить оцінки).

The lesson is over. Good bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

s

t

e

a

c

h

e

r

h

w

k

s

p

q

r

s

d

a

n

c

e

r

w

o

r

k

e

r

m

p

a

f

s

b

d

e

n

g

i

n

e

e

r

p

g

l

k

m

v

v

o

u

l

f

g

b

u

s

i

n

e

s

s

m

a

n

w

z

s

c

p

r

c

i

b

r

f

l

m

n

w

v

f

t

n

d

m

t

d

o

c

t

o

r

s

g

g

e

o

a

m

n

o

p

q

r

e

h

r

s

a

m

n

o

p

q

e

r

h

r

s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
20 січня 2019
Переглядів
569
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку