Конспект уроку на тему "Велика Британія"

Про матеріал
Містить в комплекті мультимедійну презентацію,оснащена фото та цікавою інформацією.
Перегляд файлу


Тема. Велика Британія (слайд 1)
    Мета:

  •                   ознайомитись з новим лексичним матеріалом до теми «Великобританія», вчити правила вживання структури used to і закріпити їх на вправах, дізнатися основну інформацію про Великобританію з навчального тексту, вміти виконувати після-текстові завдання;
  •                       розвивати навички читання, письма, аудіювання, говоріння, самостійної роботи з завданнями, вміння логічного мислення;
  •                       ціннісне ставлення особистості до культури і звичаїв країни мова, якої вивчається.

Обладнання: карта Великобританії, словники, зошити з граматики, робочі зошити, навчальний підручник “English 10” Оксана Карпюк.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
                                                 Хід уроку
І. Організаційний момент.
Teacher: Good morning, my dear! It’s so nice to see all of you today. I hope you are fine. How are you today? (слайд 2)
(учитель показує визначні пам’ятки Великобританії, а діти намагаються здогадатися тему урока)
ІІ. Мотивація навчальної діяльності.
Look at the pictures and try to guess the theme of our lesson.
Yes, you are correct .
ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
The topic of our today’s lesson is Great Britain. We are going to learn the structure “used to”, new lexical material to the topic, read interesting text about Great Britain and do after-text tasks. ( слайд 3)
ІV. Сприйняття та усвідомлення учнями нового матеріалу. 
Vocabulary.
legislative assembly-законодавчі збори
agreement-угода
craggy-скелястий
rural-сільський
legal-законний
former-укладач
to struggle-боротися
cliff-скеля
branch of industry-галузь індустрії ( слайд 4)
Match the words with their definitions. Завдання на картках.
1. legislative               A. a treaty
2. assembly                 B. a country life or people
3. agreement              C.  sth. which has the power of making laws 
4. craggy                       D. a mountain that is very steep and covered in rough rocks
5. rural                           E. allowed by law
6. legal                           F. a legislative body (слайд 5)
1.c,2.f,3.a,4.d,5.b,6.e
Fill in the gaps with the words from the box
1.    I don’t like calm … life: I prefer active, energetic, noisy city.       (rural)
2.    The Verkhovna Rada is the main … body of Ukraine.             (legislative)
3.    According to the Constitution Ukraine is a sovereign, democratic, … state.       (legal)
4.    Recently Ukraine has signed a new gas.. with Russia.           (agreement)
5.    In some Western European countries… is the highest  body power.              (assembly)
6.    Some places of Crimea has a … surface.     (craggy)  (слайд 6)
BOX: legislative, craggy, legal, agreement, rural, assembly.
Завдання: Так чи ні
Read the true/false statements. If the statement is false, give the correct one.
1.    The landscape of Great Britain is mostly mountains. 
2.    Scotland , Wales and Ireland are completely independent countries.
3.    Most of the British population live in cities: rural life does not attract people.
4.    Nowadays the British live longer because of better living conditions
5.    Sports are extremely popular in Great Britain.
6.    The British are not fond of press. They read papers from time to time. (слайд 7)
Answers
1.false,
2.false
3.false
4.true
5.true
6.false
Grammar.Опрацювання граматичного матеріалу.
                          Structure “used to”( слайд 8)
Один з модальних дієслів або напівмодальних, використовується лише у минулому часі.
                                      Структура:
Стверджувальна форма
Іменник+ used to+дієслово
Заперечна форма
1 варіант: Іменник + didn’t use to+дієслово
2 варіант: Іменник + used not to +дієслово
Питальна форма
Do в минулому часі ставимо  перед іменником used змінюється на use to.
1 варіант :Did+іменник +use to
2 варіант:Used+іменник +to verb (слайд 9)
V.  Закріплення вивченого матеріалу.
Writing.
Ex.1
Look through the Grammar and change the following sentences using used to do sth.as in the example.
1.    Some years ago most Ukrainians liked Andriy Shevchenko very much. Today he is not so popular.
2.    People didn’t live for a long time because of bad diet, bad medical treatment, and bad living conditions.
3.    Rural life didn’t attract people in the past. Today they enjoy living in lovely country houses.
4.    By 1900  Britain was the world’s strongest industrial country.
5.    Since 1950 a lot of people  have come to Britain from Africa, Asia, and the Carribean. (слайд 10)
Answers:
1.    Some years ago most Ukrainians used to like Andriy Shevchenko very much.
2.    People didn’t use to live for a long time because of bad diet , bad medical treatment, and bad living conditions.
3.    Rural life didn’t use to attract people in the past .
4.    By 1900 Britain used to be the world’s strongest industrial country.
5.    Since 1950 a lot of people used to come to Britain from Africa, Asia and Carribean. 
VI. Підведення підсумків уроків.
Finish the sentence.
Today we have learned…
We have done….
We have known…(слайд 11)
VII. Домашнє завдання.
Surf the internet and find some interesting facts about Great Britain to make a project Curiosity about Uknown Great Britain. Share your idea with your classmates. (слайд 12)

План уроку-подорожі на тему "Велика Британія":

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: Подорож до Великої Британії

Цілі:

  • Ознайомити учнів з географічним положенням, історією, культурою та традиціями Великої Британії.
  • Розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма.
  • Виховувати повагу до інших культур та традицій.

Обладнання:

  • Карта Великої Британії
  • Фотографії та ілюстрації
  • Аудіо та відеоматеріали
  • Роздатковий матеріал

Хід уроку:

І. Вступ (5 хвилин)

  • Привітання
  • Мотивація
  • Оголошення теми та мети уроку

ІІ. Основна частина (35 хвилин)

1. Зупинка: "Географічне положення" (10 хвилин)

  • Розповідь про географічне положення Великої Британії
  • Демонстрація карти
  • Виконання завдань на знання географічних назв

2. Зупинка: "Історичні пам'ятки" (10 хвилин)

  • Розповідь про історичні пам'ятки Великої Британії
  • Демонстрація фотографій та ілюстрацій
  • Виконання завдань на розуміння прочитаного

3. Зупинка: "Культура та традиції" (10 хвилин)

  • Розповідь про культуру та традиції Великої Британії
  • Прослуховування аудіоматеріалів
  • Перегляд відеоматеріалів
  • Виконання завдань на розвиток мовленнєвих навичок

4. Зупинка: "Відомі особистості" (5 хвилин)

  • Розповідь про відомих особистостей Великої Британії
  • Виконання завдань на знання фактів

ІІІ. Заключна частина (10 хвилин)

  • Підсумок уроку
  • Рефлексія
  • Виставлення оцінок
  • Домашнє завдання

Додаткові завдання:

  • Створити проект про одну з визначних пам'яток Великої Британії.
  • Підготувати презентацію про культуру та традиції Великої Британії.
  • Написати листа другу про свою подорож до Великої Британії.

Під час уроку можна використовувати такі методи та прийоми:

  • Інтерактивні вправи
  • Робота в групах
  • Проектна діяльність
  • Ігрові моменти









 

 

 

docx
Додано
2 квітня
Переглядів
197
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку