План конспекту уроку № 16 у 6 класі
Тема: Шкільне життя
Підтема: Урок англійської мови
Мета:
Навчальна: формувати предметні компетентності:
Розвивальна: розвивати ключові компетентності:
- соціальну: уміння працювати в групах, в парах;
- інформаційну: уміння самостійно здобувати інформацію;
- комунікативну: уміння обговорювати проблеми, доводити власну позицію, виробляти власну точку зору, розвивати критичне і креативне мислення та адаптування у мовному середовищі; комунікативні здібності, мовні та мовленнєві навички учня за темою.
Виховна: -викликати інтерес до вивчення іноземної мови, переконати дітей у її значимості в житті суспільства та досягненні успіху в особистому житті; виховувати толерантне ставлення у спілкуванні.
Обладнання: роздатковий матеріал, відеоролик, аудіо запис, ноутбук, презентація, телевізор, ноутбук.
Інтегровані змістові лінії:
Громадянська відповідальність: Обговорює шкільні правила. Дискутує довкола питань про свою роль і місце у сучасному мультилінгвальному та полікультурному середовищі.
Здоров`я і безпека: Обговорює корисний вплив вивчення іноземної мови на здоров`я людини.
Підприємливість та фінансова грамотність: Демонструє розуміння цінності праці для досягнення добробуту.
Тип уроку: Урок узагальнення та систематизації знань
Procedure/ Хід уроку
Початок уроку
І. Greeting. Aim\Організація класу. Повідомлення теми та мети уроку
Good afternoon, my dear children. Glory to Ukraine!
I`m glad to see you. How are you today? Is everything OK?Well.
So,we continue learning our great theme “School life”. But the topic of this lesson you`ll say after watching a very short video.
(Watching video) https://youtu.be/3TN26NdY5B0
-So, what do you think is the topic of our lesson? About what will we speak? Yes you`re right and we`ll remember the School rules, the modal verbs, discuss our timetable and English lessons, the role of English language in the world; make your own plan of learning English improve your reading, listening, writing and speaking skills
Вut for the very beginning let`s check up your hometask.
II. Checking up hometask/ Перевірка д/з
2) 1.22*Х=?
ІІI. Warm-up/ Фонетична зарядка
A game with bricks «School rules», «At English lessons».
Основна частина уроку
IV. Speaking\ мовлення
(Учні відповідають на запитанння та заповнюють таблицю «My plan of learning English»)
What are the reasons to learn English?
Where can we learn English?
What actions should we do to study English?
When can we study English?
(Учні відповідають на запитанння та заповнюють таблицю «My plan of learning English»)
V. Listening/ Аудіювання https://www.listenaminute.com/e/english.html
a bit shy –трішки соромитися
worrу- хвилюватися
mistake -помилка
lack confidence – не вистачає впевненності
talk-говорити
even -навіть
wrong -неправильний
be able -могти
recently -нещодавно
conversations -розмова
aloud- вголос.
(Учні слухають)
4. -Let`s discuss the home exercise and make your own plan for learning English.
What are the reasons to learn English?
Where can we learn English?
What actions should we do to study English?
When can we study English?
(Учні відповідають на запитанння та заповнюють таблицю «My plan of learning English»)
VІ. Physical training/ Фізкультхвилинка
Руханка “I am good at…..”
VII Reading/ читання
VIIІ. Writing/ Письмо
(діти складають три речення для свого особистого плану удосконалення англійської мови)
My personal plan to improve my English
The reasons to learn Enlish |
Who |
Modal verbs |
Actions |
Where |
When |
To communicate to other people |
I |
can |
watch English programs, films, videos |
at English lessons |
every time in the morning, in the evening, in the afternoon) |
To ravel |
need |
speak English with our friends, pets, yourself |
at home (kitchen, bathroom, bedroom) |
at any age |
|
To get good job |
must |
read English books |
at the transport (bus, train, plane, car) |
at school time |
|
To continue education |
have to |
sing English songs |
in the Internet |
during breakfast |
|
To train my mind |
should |
listen to English audio |
at the airport |
playing games |
|
To be aducated |
|
learn new words |
in bed |
|
|
To work with computer programs |
|
write messages in English |
in the park |
|
|
To play games |
|
stick the names of the things |
|
|
|
To improve my Enlish |
|
be confident |
|
|
|
|
|
not worry about mistakes |
|
|
|
|
|
work hard |
|
|
Заключна частина уроку
IX. Summary/ Підсумки уроку/ Рефлексія
- So, what the reasons are to learn English?
- How can we prove our English?
-Write how hard have you worked at the lesson https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCK3Ijr9t998F-4VREeFFBP_5MzIfGx-gr9fwagUs6CH6ytw/viewform?usp=sf_link
( Учні обирають на шкалі як наполегливо вони працювали на уроках по різних напрямках (читанння, слухання, аудіо, дз, робота з класом, наскільки уважно слухали вчителя…..)
X. Homework/ Повідомлення домашнього завдання
Literature/Література: