Мета: Повторити й відпрацювати лексичні одиниці теми.Формувати навички писемного мовлення.Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Удосконалювати навички читання.Розвивати комунікативні здібності учнів.
ТЕМА 2. ЖИТТЯ В МІСТАХ І СЕЛАХ
Урок 13 (1)
Підтема: Помешкання.
Мета: Повторити й відпрацювати лексичні одиниці теми.
Формувати навички писемного мовлення.Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Удосконалювати навички читання.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (HO).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Greeting. Привітання.
T: Hello, my dear children. I’m glad to see you. Please, sit down.
Ps: Hello, teacher!
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to speak about flats and houses. We’ll read a poem, practise
vocabulary, write about the place where you live.
4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.
Граматична гра «Порівняй».
На дошці написаний список прикметників. Учні грають у парах. Один з учнів складає речення з будь-яким прикметником зі списку на дошці. Другий складає своє речення, поставивши прикметник у вищий ступінь.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Reading. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 27).
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
T: What can you see in the pictures?
2) Reading. Етап читання.
Учні прослуховують текст, потім самостійно його читають.
3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Учні добирають малюнки до текстів, пояснюючи свій вибір.
Speaking 2. Розвиток умінь мовлення. Впр. 2 (с. 27).
Учні у групах по четверо опитують своїх однокласників, заповнюють таблицю, а потім представники груп по черзі доповідають.
Name Questions |
|
|
|
|
Do you live in a house or in a flat? |
|
|
|
|
Where is it? (a city/in a village/ a town) |
|
|
|
|
Do you like to live there?
|
|
|
|
|
3. Vocabulary Practice. Відпрацювання лексичного матеріалу.
1) Впр. 3 (с. 28).
Учні усно складають речення за зразком: Number 1 is a living-room.
2) Лексична гра.
Учні в парах отримують картки (НО) з назвами кімнат та словосполученнями, які називають дії. Учні добирають пари карток та усно складають речення за ними.
НО :
hall |
living room |
bedroom |
kitchen |
bathroom
|
meet guests |
watch TV |
sleep |
cook food |
wash hands
|
4. Physical Activity. Фізкультхвилинка.
Гра «Пантоміма».
Учні по черзі пантомімою зображують ЛО уроку за завданням вчителя, решта класу має відгадати слово. Той, хто відгадав, показує наступне слово.
5. Poem. Вивчення вірша. Впр. 4 (с. 28).
Учні прослуховують текст вірша та слідкують за підручником. Потім вони поділяються на дві групи та читають вірш хором: учні однієї групи читають про Бетті, а учні другої групи — про Кітті. Останні рядки читають разом. Після цього окремі учні за бажанням розповідають вірш напам’ять.
6. Writing. Формування навичок писемного мовлення. Впр. 5 (с. 28).
Учні письмово складають текст за зразком. Потім деякі з них читають свої тексти вголос.
ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Homework. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 16), письмово.
2. Summarizing. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: What was the topic of the lesson today?
What words did we practise?
What did you like?
What didn’t you like? Why?
ДОДАТОК:
hall |
living room |
bedroom |
kitchen |
bathroom
|
meet guests |
watch TV |
sleep |
cook food |
wash hands
|