Конспект уроку « Пори року » в 3 класі
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань. Вид навчального заняття: проектна робота.
Тема: Seasons. Пори року.
Даний урок завершує вивчення теми «Пори року».
Мета: систематизувати знання учнів з теми «Seasons» , використовуючи групову роботу над проектом.
завдання:
виховні: виховання доброго ставлення до природи, оточуючих людей; вміння вислухати іншого, вміння співпрацювати; формування якостей людини XXI століття (самостійність, активність, вміння об'єктивно оцінювати свої досягнення і успіхи однокласників);
- розвиваючі: розвиток мислення, пам'яті, уяви учнів;
- освітні: узагальнення, закріплення знань учнів
практичні: вдосконалення вимовних навичок; розвиток навичок монологічного та діалогічного мовлення; використання лексико-граматичних структур при створенні проекту (конструкції з дієсловом can, питання виду Do you like to ...? і відповіді на них, назви пір року, місяців, спортивних ігор).
Обладнання: комп'ютерний клас, проектор, презентація Microsoft Office PowerPoint, таблички на столи «spring», «summer», «autumn», «winter», роздатковий матеріал, 4 ватмана, картки з назвами місяців, картки по темі «Природа. Погода »,у дітей - маркери, фломастери, клей, ножиці.
Хід уроку
1. Оргмомент.
T. Good afternoon, boys and girls!
P. Good afternoon, teacher!
T. I am glad to see you.
P. We are glad to see you too.
T. Sit down, please.
2. Фонетична зарядка.
T. Now, children, look at the blackboard [E] - yellow, September, December
[Ei] - rainy, April, May
[Ɔ:] - autumn, August, warm
[Əu] - cold, snowy, October
[Dʒ] - January, June, July
Name the words wih this sound (гра « Згадай слово»: діти згадують слова з кожним з цих звуків).
T. Do you remember the poem about the seasons? (Учні згадують раніше вивчене вірш ).
«The seasons.»
«In winter we ski and skate,»
Says little Kate.
«In summer I like to swim,»
Says little Jim.
And what do we do in spring?
In spring we play and sing.
T. What is this poem about?
P. About seasons.
T. You are right. So, today we shall speak about …..
P. Seasons.
T. The theme of our lesson is “Seasons”.
3.Актуалізація знань.
T. Let's sing the song (опора на відео). Діти співають пісню.
«Summer is my favourite season.»
T. What season is it now?
P. It is winter.
T. How many seasons are there in a year?
P. There are 4 seasons.
T. What are they?
P. They are: autumn, winter, spring, summer.
T. What season comes after spring?
P. Summer comes.
T. Name the spring (summer, autumn, winter) months.
T. And now I would like you to describe seasons. Look at the pictures and describe them.
4.Удосконалення навичок читання(Підручник Карпюк О.Д. Впр.3 с 115)
5.Повторення лексики (завдання на картках письмово)Знайди зайве слово.
autumn, wind, winter, spring, summer
December, January, September, February
snow, ice, frost, rain
6. Фізкультхвилинка (виповнюється пісенька з рухами)
«Time for another year .»
January, February, March
April, May and June
July and August, goodbye summer
Autumn's coming soon.
Hey September, October, November
It's December, winter's here
Goodbye Christmas, that's the end
It’s time for another year.
January, February, March
April, May and June
July and August, goodbye summer
Autumn's coming soon.
Hey September, October, November
It's December, winter's here
Goodbye Christmas, that's the end
It’s time for another year.
Goodbye Christmas, that's the end
Time for another year.
. 7.Робота над проектом
T. Now, children, we'll work with the projects. (Діти до уроку діляться на 4 групи за порами року, на столи ставляться таблички "Spring", "Summer", "Autumn", "Winter".
Перед учнями було поставлено питання: What is the best season? І кожна з чотирьох груп намагалася знайти відповідь на своє питання: Is spring (summer, autumn, winter) the best season, намалювати (на ватмані) та розповісти чому саме ця пора року. 8.Захист проекту. Кожна група представляє свою роботу і розповідь з висновками. Інші групи задають питання. Готові плакати вивішуються на дошці.
9.Рефлексія. Обговорення роботи в групі, що вийшло, що не сподобалося. Над чим потрібно ще працювати. 10.Підведення підсумків уроку, домашнє завдання.
Література:
Карпюк 3 клас книга для вчителя загальне вивчення англійська мова, нова програма, oksana karpiuk english 3 клас
https://www.youtube.com/watch?v=dvfGxGfjlsk Time for another year Learn English Kids British Council Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=fkC_CUTM_hc http://enkid.ru/stihi-dlya-detej-na-anglijskom-vremena-goda.html