Конспект уроку з англійської мови

Про матеріал
Урок з англійської мови у 3 класі. Практика вживання у мовленні назви кімнат, їх призначення; розвивати лексичні, граматичні, мовленнєві навички, пам'ять, мислення, фонематичний слух, артикуляційний апарат,; формувати вміння читати і писати,працювати в парах; виховувати охайність; стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Перегляд файлу

Тема:  My house. Revision.

Мета:  Практикувати вживання у мовленні вивчених лексичних  одиниць, продовжувати вчити учнів виконувати інструкції англійською мовою, вживати у мовленні назви кімнат,їх призначення; розвивати лексичні, граматичні, мовленнєві навички, пам'ять, мислення, фонематичний слух, артикуляційний апарат,; формувати вміння читати і писати,працювати в парах; виховувати охайність; стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання: ноутбук,мультимедійний проектор,підручники, робочі зошити,картки.

Хід уроку

1.Привітання/Greeting

T : Good morning, children!

Ch : Good morning!

T : I’m glad to see you children! Let’s start our lesson. Today we are going to speak about your houses and during the lesson will be:

-Repeat the  words and word-combinations

-work in pairs

-sing a song and dance

-play interesting games

2.Уведення в іншомовну атмосферу / Warming up.

T:Are you ready for the lesson?

P: Yes, we are ready!

-бесіда

T: Діти, до нас в гості завітало сонечко,і йому дуже цікаво дізнатись з яким настроєм ви прийшли до школи

How are you children?

 I am fine. Thank you. I am OK!

T: Children look at this picture and say: What season is it now? What day is it today?

P: It is spring now.

T: What is the weather today? Is it sunny? Is it raining? Is it warm? Is it cold? What can you do in spring?

Ok, well done.

Діти, сьогодні ми з вами спробуємо зібрати букет із весняних квітів. Виконуватимемо різні завдання, за кожне виконане завдання отримуватимемо  по квіточці. Отже, вирушимо в подорож на літаку-килимку до Лондона. А для того, щоб сісти на килимок та зайняти своє місце ви повинні купити квиток, сісти на своє місце, та познайомитись зі своїм сусідом.

І have got a magic box.  There are tickets in the box. You should take one of them and then sit on a place, where your seat number is.

And now answer the questions and greet each other. Look at screen.

T: What is your name?

How old are you?

Where do you live?

-Very well, thank you.

Отож, летимо!

3. Фонетична зарядка

Наш килимок летить, вітер дме нам в обличчя і шумить [u-u-u-]. Пролітаємо крізь хмаринки і легко відганяємо їх [f-f-f-]. Літачок наш  втомився і вирішив зупинитись[t-t-t]. Все перепочили. Можна вирушати далі[z-z-z-]. По землі повзе змія[s-s-s-]. Літочок летить гуде[g-g-g-]. А бджілка на квіточці дзижчить [ dz ]. Нарешті підлетіли до будиночку, де живе одна англійська сім’я .

So,let’s sing a song “ My family”

4.Повідомлення теми та мети уроку/Aim

What is the song about? Where does the family live: in a flat or a house?

Про що пісенька? А де ж живе кожна сім’я ? Сьогодні на уроці ми пригадаємо назви всіх кімнат в будинку англійською мовою, і ви як справжні англійці зможете розповісти про свій дім.

5.Вивчення нового матеріалу

T: Look, this is the house, but the door is closed. To open it we must do different tasks. The first task is reading the poem: (Діти читають віршик хором, а потім відкривається наступний слайд на екрані)

This is a house

This is a door

The windows are clean

And so is a floor

T: And now children, look at the blackboard. The door is opened. You can see different rooms. (Слайди з назвами кімнат)

-This is a bedroom

-This is a living-room

-This is a kitchen

-This is a bathroom

And now look at these pictures. You can see a key, because each room is closed. You should answer the questions than you can open the door. Let’s go. (Запитання по слайдах)

Questions: 1.Where are your toys and games?

2. Where do you brush your teeth?

3. Where do you sleep at night?

4. Where do you cook?

5. Where do you have dinner?

6. Where do you watch TV with your family?

Роздаю за правильну відповідь квіточки

6. Фізкультхвилинка/Physical warming up

T: Children, I see you are very  tired, so please sing a song “Clap your hands” https://www.youtube.com/watch?v=C3c8fzbsfOE&ab_channel=TheKiboomers-KidsMusicChannel

 

 

 

7. Аудіювання

- Listen to the words and clap your hands when you hear the words connected with our topic: My house

A bathroom, a pen, a dog, a sister, a living-room, a table, a toy, a father, a sofa, a bedroom, a bed, a doll, a brother, a book, a kitchen, a TV-set, a window, a cat, football,  a door, a hall, a fridge,  a bag, a clock, school, a mirror,

Well done. (учні отримують по квіточці). And let’s go! I give you  flashcards with living room and small cards.

- Listen to the little texts and glue those cards here.  Отож, ви отримуєте  картинку вітальні та маленькі карточки. Ви повинні прослухати текст та наклеїти ці картки відповідно до змісту тексту.

Після завершення роботи вчитель ставить запитання.

- Show your rooms please. Excellent. And answer my questions please!

1. Where is the clock?

2. Where is a painting?

3. Where is a mirror?

4. Where are the boxes?

5. Where are the slippers?

6. Where is the cushion?

- Great! Good job!

This is my_______________. It has got one ___________. There is a      __________ by the wall on the right. The ________ is on the table. There are two___________ above the ________. The ___________ is above the _________.

8. Reading and writing.

 

 

 

 

 

 

 

T: Look through the picture on your cards. What can you see? (This is a bedroom.) Your task is to write the words instead of the pictures, than read.

8. Робота в зошиті

-Open your workbooks.

Your task is:

 - Fill in the missing letters

9.Підсумок уроку. /Summarizing

_ You are very active and work well. So, you have got a lot of flowers today.

Діти, за вашою роботою сьогодні спостерігали наші чудові гості. Але вон и погано запам’ятали  назви кімнат. Давайте нагадаємо .  (картки)

T: Today you worked very hard.

What did we do today?

Was it difficult for you to understand it? (Children show white or red hands)

                                                        I did it myself                          I need your help

 

 

T: That’s all for today. Be happy all the time. Our lesson is over. See you next time. Goodbye, children

 

 

docx
Додано
6 березня 2023
Переглядів
538
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку