Конспект уроку з англійської мови для 2 класу на тему "У зоопарку"

Про матеріал

Мета уроку:

навчальна: ознайомити учнів з новими ЛО, повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал: множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів;

розвиваюча: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, вживання граматичного матеріалу, розвивати зорову пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, фонематичний слух, вміння працювати в парах;

методична: шляхом використання інтерактивних методів навчання формувати інтерес до вивчення іноземної мови, вміння активно застосовувати мову, що вивчається, знаходити, розуміти і передавати нову інформацію іноземною мовою;

виховна: виховувати культуру спілкування, любов до тварин, вчити учнів бути уважними та активними.

Перегляд файлу

Урок у 2 класі за підручником Карп’юк

Тема уроку:  « У зоопарку»

Мета:

навчальна:  ознайомити учнів з новими ЛО, повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал: множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів; 

 

розвиваюча: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, вживання граматичного матеріалу, розвивати зорову пам'ять,  мислення, увагу, мовну здогадку, фонематичний слух, вміння працювати в парах;

методична: шляхом використання інтерактивних методів навчання формувати інтерес до вивчення іноземної мови, вміння активно застосовувати мову, що вивчається, знаходити, розуміти і передавати нову інформацію іноземною мовою;

 

виховна: виховувати культуру спілкування, любов до тварин, вчити учнів бути уважними та активними.

Обладнання уроку: підручник, демонстраційний матеріал, картки із завданнями, мультимедійний проектор.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

 

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Good morning, boys and girls! How are you today?

Ps: We are fine!

T: Are you ready for the lesson?

Ps: Yes, we are.

T: It’s nice. Let’s start! At this lesson we’ll travel to the zoo and meet different animals. Сьогодні  ми продовжуємо говорити про тварин і помандруємо до зоопарку, пригадаємо, які тварини там живуть, що вони вміють. На нашому шляху є декілька зупинок із завданнями, які нам слід виконати. And our first task is to train our tongues.

2. Уведення в іншомовну атмосферу

1. Фонетична розминка.

1. читання слів зі звуками [ ],[

2. вірш

 

Zoo

I can go to the zoo

I can see a kangaroo

I can feed a hare

I can draw a bear

II. Основна частина уроку.

1. Vocabulary presentation and practice: 1. Подання та відпрацювання лексичного матеріалу.

1) Гра “Jumbled letters”.

- Our next task is to put the letters into the correct order.Учні відгадують слова, ставлячи букви у правильному порядку.

Irefgaf, uosem, dicroleco, sterham, leturt, nakes.

2) Ex.1,p.106

- The next our task is to learn new words. Ознайомлення з новими ЛО теми: strong, fat, angry, beautiful.

2. Speaking: Розвиток умінь мовлення.

1) Ex.2,p.106 (робота з підручником)

What can you see in the picture? Lets listen and repeat.

Учні слухають, читають за вчителем, перекладають. Звернути увагу учнів на вживання структури

«I like…”, “I don’t like…”

Робота за демонстраційним матеріалом. Учні кажуть подобається чи не подобається їм тварина та називають чому.

P1: I like dolphins. They are clever.

2)  Гра «Make up the sentences.» (робота в парах з роздатковим матеріалом)

Учні складають речення та зачитують їх.

3. Physical activity:  “If you happy and you know it”.

4. Writing: розвиток навичок письма (робота  з роздатковим матеріалом)

Fill in./ Доповни речення.

Small     long       four       mouth         head

This is a crocodile. It has got a … body. It has got a big … , … eyes and a big … . It has got …  legs.

5. Reading: подання тексту для читання  Ex.4,p.107 (робота з підручником).

Pre-reading activity:

Teacher: Ми чудово справились із завданнями зупинок і ось нарешті ми у зоопарку. Давайте прочитаємо про тварин, що є у зоопарку.

Reading: читання тексту.

In the zoo

We are in the zoo. Look, this is an elephant. It is very big. It has got big ears and small eyes. And that is a bear. It is strong.

The tiger is red and black. It can run and jump. Look on the left. These are monkeys. I like monkeys. They are funny.

Post-reading activity:  Song “What can you see?”(www.dreamenglish.com)

6. Check on homework: Для перевірки домашнього завдання зібрати зошити наприкінці уроку.

III. Заключна частина уроку.

Homework:

Teacher: Great job, children! You were very active today. Your home task for the next lesson will be WBp.56.

Summarizing: Did you like our lesson? Your marks are …. You were great today.

 

doc
Додано
25 лютого 2018
Переглядів
5944
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку