ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, продовжувати формувати вміння та навички читання, письма, усного мовлення; розвивати логічне мислення, увагу, комунікативні здібності учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.
Тема: Зовнішність
Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, продовжувати формувати вміння та навички читання, письма, усного мовлення; розвивати логічне мислення, увагу, комунікативні здібності учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.
Обладнання: підручник, інтерактивна дошка, ноутбук, слайди, картки з завданнями та малюнками,
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting.
T: Good morning, pupils!
P: Good morning, teacher!
T: I’m glad to see you!
P: We’re glad to see you, too!
T: How are you?
P: We’re fine, thank you. And how are you?
T: I’m fine, too, thank you. Sit down, please.
2. Warm-up.
T: A teddy bear is our guest today. You can ask him about himself.
P: What is your name?
P1: How old are you?
P2: Where are you from?
P4: Have you got a brother or sister?
3. Aim.
Look at the blackboard. What do you see at the blackboard? You are right. Today we speak about appearance. You’ll learn how to describe people and toys, get to know some new words, and practice them in exercise, games.
ІІ. Основна частина уроку.
T: Look at the blackboard. Listen and repeat after me.
I [ai] – hi, five, nine
A [ei] – Kate, name, game
Oo [u:] – school, room, spoon
Wh [w] – why, when, what
T: Now you read.
Ex. 1 p. 56
What do you see? What does she have?
(hair, an eye, a nose, a mouth, a lip, a head, an ear, a cheek)
Презентація
(2 учні по черзі дають команди)
Ex. 3 p.57
Бесіда з учнями
T: What do you see at the exercise 3?
P: I see a teddy bear.
T: Do you like it?
P1: Yes, I do.
(Читає вчитель текст. Речення по черзі з перекладом читають учні)
Ex. 4 p. 57
Ex. 4 p. 57
Пісня «Head and Shoulders»
T:You should describe a photo. (Опис зовнішності Білосніжки)
(Слова на картках з пропущеними буквами)
Ha*r |
A *ose |
A h*ad |
A m*uth |
A c*eek |
A li* |
An e*r |
An *ye |
ІІІ. Заключна частина уроку
Ex. 1 p. 56 вивчити нові слова, принести та вміти описати зовнішність улюбленої іграшки.
What about did we speak today?
Did you like our guest?
What task did you like the most?