Тема : Кольори.
Мета : Ознайомити учнів з назвами кольорів ; тренувати у вживанні структури I can see a red
ball.”; навчати діалогічного мовлення за темою;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, картки з літерами.
Хід уроку
І. Організація класу.
1. Привітання
2. Бесіда з черговим
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
III Фонетична зарядка
[æ] – [ æ] – [æ] apple, ant
[b] - [b] - [b] ball, bell
It is a ball.
It is a cat.
It is a doll.
It ia a bat.
IV АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Game “In the shop”
T: What is this?
Ps: It is a doll. It is a car. …
T: Let’s put toys on the shelves in the shop.
Doll car plane
train cat ball
2) Вживання структури I can see…
Ps: I can see a car. I can see a plane. …
V. Основна частина уроку.
1. Введення нової лексики.
T: (Вчитель показує не розмальовані малюнки)Let’s travel to the country of colours.
I can see a red/ blue/ grey/ yellow/ green car.
- учні називають слова
- називають слова пошепки
- називають слова голосно
T: What colour is it?
Ps: It is green/ red/ grey/ blue.
T: Is it red? Is it green?
2. Фізкультхвилинка
T: Touch something red when I count to three.
Stand up and show me red.
Hands up and show me blue.
Hop! Hop! Show me red.
Clap! Clap! Show me red.
Sit down nice of you.
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Game “Catch the colour”
2) Вживання структури I can see a red doll.
Ex2,p36
Ps: I can see a red ball./ I can see a blue plane./ I can see a grey train./ I can see a black car.
4. Повторення вивчених літер.
1) Вибрати слова, які починаються Aa/ Bb
(doll, car, ball, bat, apple, plane, train)
2) З’єднати велику та маленьку літери.
A B
b a
3) Reading
ab bab A b B a
4) Обведи літери A/ B.
C A g a b s h B j B t a A d F z x A b a
IV Заключна частина уроку
Підсумок уроку
Guess “Лабіринт”
Пройти лабіринт, називаючи слова, які зустрічаються на шляху.