Конспект уроку з англійської мови у 2 класі.
Мета уроку ознайомити учнів з новою лексикою по темі і практикувати в їх вживанні. Ввести і практикувати у вживанні структуру have gotу стверджувальному реченні. Увести буквосполучення, які вимовляються як [ə:]: oor, our, or.
Розвивати уяву учнів в умовах гри та зорову пам'ять, культуру читання.
Виховувати культуру спілкування і колективної співпраці.
План конспект уроку з англійської мови у 2 класі
Тема уроку. Частини тіла.
Мета. Ознайомити учнів з новою лексикою по темі і практикувати в їх вживанні. Ввести і практикувати у вживанні структуру have got у стверджувальному реченні. Увести буквосполучення, які вимовляються як [ə:]: oor, our, or.
Розвивати уяву учнів в умовах гри та зорову пам'ять, культуру читання.
Виховувати культуру спілкування і колективної співпраці.
Обладнання. Підручник.
Тип уроку. Комбінований.
Література. Карп’юк О. Д. English//Підручник для 2 кл.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
Let’s sing the song “Can you say “Good morning”?”
Can you say “Good morning”?
Good morning, good morning!
Good morning to you.
Good morning, good morning!
I am glad to see you.
II. Мовленнєва зарядка.
Інтерактивна технологія мікрофон.
Answer my questions:
- How are you?
- How old are you?
- What is your favourite book?
- Can you jump?
III. Повідомлення теми та завдань уроку.
Сьогодні ви ознайомитесь із темою «Parts of the body». Також навчитеся говорити про те, що у вас є: I have got … і познайомитеся з новими літерами подружками: oor, our, or.
IV. Пояснення нового матеріалу.
1. Мотивація введення ЛО.
Ми всі маємо друзів, спілкуємося з ними. Для того, щоб описати їм про свою зовнішність англійською мовою ми повинні вивчити назви частин тіла.
Аудіювання ЛО.
He has a hair.
Фонетичне опрацювання ЛО.
Repeat after me all together: hair.
Repeat one by one.
Аудіювання ЛО.
His hair is dark.
Фонетичне опрацювання ЛО.
Repeat after me all together: dark.
Repeat one by one.
Аудіювання ЛО.
His hair is fair.
Фонетичне опрацювання ЛО.
Repeat after me all together: fair.
Repeat one by one.
Фізкультхвилинка
I want to be a fir tree - tall, tall, tall.
I want to be a mushroom - small, small, small.
But a little mushroom will try, try, try
To reach up to the fir tree - high, high, high.
V. Розвиток умінь.
Розвиток умінь усного мовлення.
Open your books at page 100. Point and say.
Listen and repeat: dark hair, fair hair.
Розвиток умінь читання.
Look! I have got a pencil - box. I have got a book. I have got a copybook.
Про що я вам розповіла?
Переклад кожного слова українською у цих реченнях звучить так: «Я маю…». Але частіше ми кажемо «У мене є…».
2) Читання.
Open your books at page 100. Look, listen and repeat.
3) Контроль розуміння.
I say a sentence in Ukrainian. You find it quickly in the comic and read.
У мене є балерина. У мене є іграшковий солдат. Її волосся - світле. Його волосся - темне.
VI. Закріплення раніше поданого і нового матеріалу.
Page 100. Remember. Repeat after me: I have got a toy.
Page 101. Look and say. Chain drill.
VI. Ознайомлення з правилами читання буквосполучень.
Ви пам’ятаєте, що деякі словосполучення вимовляються однаково. Сьогодні ви познайомитесь із трьома буквосполученнями, які читаються як [ə:]. Look at the blackboard.
Page 101. Read after me: door, four, horse, your.
VII. Домашнє завдання.
Вивчити нові слова.
Читати слова та речення на с. 101.
VIII. Підсумки уроку.
Let’s play “Chain”.
Програє той, хто не зможе додати нове слово.
I have got a toy, a box…