Тема: EVERY DAY
Мета : навчити учнів вживати нові лексичні одиниці: do my homework, brush my teeth, have a shower, get dressed, have lunch
розвивати навички діалогічного мовлення, читання та аудіювання, тренувати пам'ять, увагу та мислення, виховувати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти оволодінню учнями навичками міжкультурного спілкування; підтримувати бажання спілкуватися іноземною мовою, внутрішню мотивацію та впевненість в успіху.
Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом
Методи: вправляння на етапі тренування та практики, демонстрація, контроль.
Інтерактивні методи: «Мікрофон», робота в парах.
Інтеграція: фізичне виховання, інтегрований курс «Я досліджую світ».
Здоров’язберігаючі технології: фізкультхвилинка.
Змістові лінії: екологічна безпека та сталий розвиток: взаємозв’язок людини й навколишнього середовища, громадянська відповідальність: формування толерантного ставлення до інших, здоров’я і безпека: розуміння правил безпечної поведінки
Засоби: презентація, фізкультхвилинка (відео), відео матеріали.
мультимедійна програма wordwall.net
Хід заняття
І. Початок уроку.
1) Організація класу
Good afternoon children! Let’s start our lesson with a funny activity.
I ask you a question. If you say “Yes!” you stand up. If you say “No” you sit down! Ready?
1) Do you like milk?
2) Do you like to sleep?
3) Do you help your mum?
4) Do you like ice-cream?
5) Do you play football?
6) Do you watch cartoons?
2) Мовленнєва зарядка
So, I know so many things about you! Let’s meet!
My name is Anna Romanivna. I am your English teacher today.
And I need some things to know. (Метод «Мікрофон»)
-What is your name?
-What day is it today? (Thursday).
- How old are you?
- Do you like playing games?
-What is the weather like today?
3) Фонетична зарядка
Mr Tongue comes to our lessons to help you pronounce all English sounds correctly.
Tick-tock, tick-tock
Ticks Jammu’s clock
Tick-tock, tick-a-tock
Ticks and ticks his clock.
(https://naurok.com.ua/fonetichna-zaryadka-na-urokah-angl-movi-13038.html)
4) Повідомлення теми і мети уроку
Children, today we’ll learn words that refer to actions from our daily routine. And we will also learn to say correctly what "I" do and what "they" do.
So, let's begin!
II. Основна частина
1) Перевірка домашнього завдання.
2) Вивчення нового лексичного матеріалу.
Pupils, open your books at Page 17
Your task is listen and repeat.
3) Розвиток навичок аудіювання.
Look at the Exercise 1.
Listen and point. https://www.youtube.com/watch?v=46mAqf_EFQo&ab_channel=%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%9B%D1%83%D1%87%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B0
And now we must listen, point and sing
4) Grammar box.
Now look at the grammar box.
REMEMBER
I, you, we, they – BRUSH, GET.
He, she, it - BRUSHES, GETS.
5) Робота в парах.
We work in pairs now. Read and say to your friend what do you usually do every day?
p. 17. ex.2
6) Фізкультхвилинка.
7) Тренування вживання вивчених граматичних конструкцій в реченнях. Виконання вправ у робочому зошиті.
8) Робота з мультимедійною програмою.
https://wordwall.net/ru/resource/10625394/smart-junior-3-lesson-every-day-unit-2
ІІІ. Заключна частина
1) Повідомлення д/з
2) Підбиття підсумків
The lesson is over! Goodbye children!
https://www.youtube.com/watch?v=DuwTW6DzObs