Конспект уроку з ангійської мови у 3 класі з теми “Тварини”
Тема: Animals.
Мета:
активізувати лексичний матеріал з теми "Природа"; формувати загальнонавчальні вміння і навички (вміння порівнювати, аналізувати), повторити граматичний матеріал: множина іменників, прийменники in, on, питальні та заперечні речення, формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, закріпити правила читання;
виховувати культуру співбесіди, доброзичливості та об'єктивності в оцінці роботи товаришів і самооцінки; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів, інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, зміцнювати почуття дружби, товариства, прищеплювати любов до тварин, до природи, повагу до співрозмовників.
Тип уроку: Урок узагальнення та систематизація знань (розвиток мовленнєвих умінь)
Методи і прийоми: метод взаємоконтролю, мікрофон, розповідь – пояснення, створення позитивного настрою, робота з підручником, робота в групах, парах.
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, парна.
Форма проведення: урок-подорож з елементами гри
Обладнання: комп`ютер, мультимедійна дошка, підручник, пісня, кошик з яблуками-картками із завданнями, ілюстрації, іграшка їжачок, роздавальний матеріал, маски тварин, знаки транскрипції, презентація, відео матеріали.
Очікувані результати:
Учні повинні знати:
Учні повинні вміти:
Девіз уроку: «Граючись, вивчаємо англійську»
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Greeting.
T: Good morning, guests!
Good morning, children! I`m glad to see you!
P: Hi! How are you?
Hi! How are you?
I am fine, thank you!
I am fine, thank you!
And what about you?
T. I am fine, too. How are you today? How do you feel?
(Діти показують смайлики і висловлюються про свій настрій)
Ps: I`m happy.
T: So, children! I see that all you are fine. Look at the window! What is the weather like today?
Ps: It is …
It is …
T: Do you like such weather? What can you do in such weather?
Ps: I like such weather because I can …
T: What month is it now?
Spring is green
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white
Song “What`s the weather like today?”
T: Today we’ll remember vocabulary on the topic “Nature” and we’ll tell about our favourite animals. Besides we’ll remember numerals 11-20 and using singular and plural forms. But today we have an unusual lesson.
До нас в гості завітав Їжачок (hengehog), з проханням про допомогу. Справа в тім, що яблучка (apples), які він припас з осені (autumn), зачарувала Зима (winter). А щоб зняти чари, необхідно виконати завдання кожного яблучка (apples). Їжачок (hengehog) і сам би впорався та завдання написані англійською мовою (English). Але він не вивчав англійську (English), так як з вересня (September) заліг у зимову сплячку.
- То як, допоможемо Їжачкові? - YES.
Ps: We are children from Ukraine
We are glad to meet again
We can read,
We can write,
We can poems recite
T: Отож нас чекає подорож до чарівної країни, яка називається Animal Land.
- Як ви думаєте, хто там живе?
3. Warming-up. Введення в іншомовну атмосферу.
T: Children, let`s remember rhymes about animals.
1, 1, 1 A sad red cat What is grey?
Little dogs run Sat on a mat What is grey?
2, 2, 2 And had a chat Can you say?
Cats see you With a fat rat Yes, I can
3, 3, 3 My cat is grey.
Birds in the tree
4, 4, 4
Frogs on the floor
4. Phonetical drills. Фонетична зарядка
- А зараз, давайте пригадаємо казку про містера Tongue. Mr Tongue затишно живеться у своєму теплому будиночку-ротику.
Одного разу вночі розгулялася негода, подув сильний вітер [u: – u: – u:],
зашуміли дерева [l–l],
і почався дощ.
Крапельки дощу застукали по будиночку [t – d – t – d].
Але Mr Tongue спокійно спав, тихо дихав [h – h – h]
й уві сні чув, як стукає дощик по даху [р – р –р].
А вранці дощу ніби й не було: світило сонечко, співали пташки [vi: — vi: — vi:].
Mr Tongue прокинувся, подивився у вікно: "Wow! Як чудово!" — і
вигукнув [a: – o: – a: – o:].
Йому раптом захотілось піти на прогулянку. Він поснідав і мерщій побіг
до річки. По дорозі він зустрів Mrs Snake. Вона була чомусь сердита і
зашипіла [θ – θ – θ].
Потім вона зламала зуба і засичала [θ – ð θ – ð θ – ð].
Mr Tongue посміхнувся, згадав свої улюблені скоромовки:
―Реðинову ðіну купили в магаðині, реðинову ðіну принесли в корзині.
―The teacher thought and thought and thought, and no one knew the thought he
thought.
І пішов далі, де на нього чекало багато нових пригод.
А нас з вами також чекає багато справ.
5. Physical activity
Teddy bear, Teddy bear,
Touch the ground.
Teddy bear, Teddy bear,
Turn around.
Teddy bear, Teddy bear,
Show your shoe.
Teddy bear, Teddy bear,
That will do.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Vocabulary Revision and Practice. Подання та активація нових ЛО .
1) Впр. 1 (с. 88).
T: Open your books at page 88.
- And now, close your eyes and count to ten. So, one, two, three…Now open your eyes. You are at the Land of Animals.
So, I have a secret for you. Look! It is a basket. The apples are magic. Now I’ll take 1. the first apple. Look! There are a lot of animals. What animals can you see? Name and divide them into three groups:
WILD ANIMALS |
DOMESTIC ANIMALS |
PETS |
For example: It is a lion. The lion is wild animal.
2. The second apple:
FIND THE ANIMALS
Henstigerscatshorsesdogsgiraffesrabbitscamels
2. Grammar Practice. Повторення граматики
Plurals.
3. The third apple
- We are on the farm. Count the animal
- How many donkeys can you see? I can see 11 donkeys.
3. Speaking. Говоріння
4. The fourth apple
Food for animals.
DOES … DRINK …? DOES … EAT …?
- Does the cow eat fish? No it doesn’t.
3. Physical activity
4. Listening comprehension
5. The fifth apple
- We are at the zoo
a) pre-listening task
- Look at the pisture. What animals can you see?
b) while-listening
- Давайте, послухаємо про що ж розмовляють тварини у зоопарку!
Zebra: Hello! Who are you?
Tiger: Hello! I am a tiger. And you?
Z: I am a zebra. Do you like zebras?
T: Yes, I do. You are very fast! And do you like tigers?
Z: Yes, I like tigers. You are beautiful. Children like you very much.
Monkey: No, no. Children like me.
T: Oh, who are you?
M: I am a monkey. I am very beautiful. Children play, sing and dance with me.
Z: Stop, stop, stop. I think that children like all animals. Look, they are looking at us.
c) post-listening
- What animals can you see at the zoo?
- Who is fast?
- Who is beautiful?
- Do the tigers like zebras?
- Do the children like to play with the monkey?
5. Reading
6. The sixth apple TASK «Riddles»
It is very big and grey. It has got a very long nose. It lives in the jungle. (An elephant)
I live in the river. I am not fish. I am green. What am I? (a frog).
I live in the savanna. I can run and jump. I have got sharp teeth. (a lion).
I am a pet. I am not small. I am not big. I like milk and fish. I live in the house. ( a cat )
It lives in the jungle. It likes bananas. (A monkey).
6. Writing
7. The seventh apple TASK JUMBLED LETTERS
YPPPU, KEYMON, HSRKA, BREA, SOOEG, PHEES
8. The eighth apple
- What is your favourite animal? Tell me about them, please
III. Заключна частина уроку
1. Summarizing
- Ми так захопилися завданнями, що й не помітили, як зачаровані яблука стали справжніми (в корзині справжні яблука для кожної дитини). А це означає, що ми допомогли Їжачкові.
- Do you like our today’s travelling?
- Do you like tasks? Which? Why?
- What animals do you like?
- Їжачок вдячний вам за ваші старання і хоче пригостити вас своїми яблучками, тому після уроку кожен може взяти по яблучку.
- You were very active and that’s why I’ll give you high marks today.
- Are you OK?
2. Homework
- Write about your favourite animal.
- Goodbye!