Lesson
Підтема: Наші улюблені предмети.
Мета: Закріпити новий лексичний матеріал за темою «Шкільні предмети» практикувати мовні засоби, формувати навички вживання нових слів, удосконалювати компетенції читання, письма, аудіювання й усного монологічного мовлення на задану тематику, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, розвивати типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, уяву, логічно висловлювати думку, виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: Підручник, Р/воок, картки за темою, роздатковий матеріал, відео, аудіо запис, презентація.
Тип уроку: Урок – гра.
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
1. Привітання, повідомлення теми та мети уроку.
Good day, children! I am a new teacher. My name is Natalia Vasylivna. What is your name? How are you? What is it day? What is it month? What is the weather?
Today we are going to speak about your school and school subjects.
2. Dear children, listen to the poem “Every morning”.
Every morning, we go to school
Our school is beautiful
The lessons begin at half past eight
And we are ready to read and translate
Maths and English, Crafts and Art
All school subjects make you smart
Growing up with everyday
Then your life will be Ok!
What is our main task: communicate, read and write.
3. Фонетична розминка. Ex.2 p 50 (open your book)
II. Основна частина уроку.
4. Look at the blackboard. What can you see on the picture?
Ps: Mountain
Yes. Сьогодні ми спробуємо досягти вершини гори. Але щоб до неї дістатися ми маємо зробити зупинку й виконати певне завдання. What can you see?
Ps1: I can see an island.
Ps2: I can see a coast.
Ps3: I can see a forest.
Ps4: I can see a lake.
Ps5: I can see a river.
Ps6: I can see a valley.
Ps7: I can see a hill.
Ps8: I can see a farmland.
Ps9: I can see a waterfall.
Ps10: I can see a mountain.
The first step on the island. Let us remember the names of your school subject and will do crossword. (робота в групі)
Діти давайте пригадаємо назви шкільних предметів і відповіді запишемо у кросворді, та знайдемо ключове слово.
M |
|
|
|
|
||||||||
E |
|
|
|
|
|
|
||||||
A |
|
|
||||||||||
S |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
Музика, Англійська мова, Мистецтво, Фізкультура, Математика.
У нас ключовим словом вийшло слово “Class”. Це слово означає клас. Тобто сьогодні ми продовжимо говорити про школу.
5. The next step on the coast. Look at the monitor and tell me please when do you go to school.
Monday |
Tuesday |
Wednesday |
Thursday |
Friday |
Saturday |
Sunday |
6. The next step in the forest. Let us play the game “Find the words”.Діти, які нам потрібно брати речі у школу. Яка група швидше знайде 10 слів.
Подивіться будь-ласка на дошку і перевіримо чи правильно ви знайшли слова.
Copybook, pencil, desk, ruler, rubber, pencilcase, pen, book, bag, diary.
7.The next step at the lake. Фізкульт хвилинка.(відео)
“Clap your hands”.
8. The next step at the river. Словниковий диктант в зошиті.
Сout, learn poems, dance, read, speak.
Listen the dialogue and read. Ex.1 p.50.
The next step at the valley. Match and make up sentences.
|
|
|
|
|
The next step on the hill. Робота в парах.
9. The next step on the farmland. Look at the presentation “School subjects”. Open your Workbook on p.35 ex.1
10. The next step on the waterfall. Діти чим ближче ми добираємося до вершини нашої гори, завдання у нас складніше. Письмо Workbook on p.35 ex.2
III. Заключна частина уроку.
Наша подорож завершується . The next step on the mountain. Let us play game “Bingo”.
Лексична гра “Bingo”. Кожна група отримує набір карток з реченнями по темі. Я зачитую речення в довільному порядку. Склади речення, поєднавши початок із його закінченням. Виграє група, яка перша почує і з’єднає і назва речення.
2.Домашнє завдання.
Завдання в Workbook вправа 3 стор.35
M |
|
|
|
|
||||||||
E |
|
|
|
|
|
|
||||||
A |
|
|
||||||||||
S |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
E |
|
|
|
|
|
|
||||||
A |
|
|
||||||||||
S |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
E |
|
|
|
|
|
|
||||||
A |
|
|
||||||||||
S |
|
|
|
|
||||||||
M |
|
|
|
|
||||||||
Вчитель року
Англійська мова
Конспект уроку 3 класі
Тема : Наші улюблені предмети.
Гамащак Наталії Василівни.
M |
U |
S |
I |
C |
||||
E |
N |
G |
L |
I |
S |
H |
||
A |
R |
T |
||||||
S |
P |
O |
R |
T |
||||
M |
A |
T |
H |
S |
||||
Додаток 1
Monday |
Tuesday |
Wednesday |
Thursday |
Friday |
Saturday |
Sunday |
|
Monday |
Tuesday |
Wednesday |
Thursday |
Friday |
Saturday |
Sunday |
|
додаток 2
Додаток 3
Monday |
Tuesday |
Wednesday |
Thursday |
Friday |
Saturday |
Sunday |
Додаток 5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 6
Додаток 7
COPYBOOK
PENCIL
PENCILCASE
DESK
RULER
RUBBER
PEN
BOOK
BAG
DIARY
Art
Maths
Music
Sport
Reading