Управління освіти і науки України Криворізької міської ради
Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІст.№41
КОНСПЕКТ УРОКУ З МАТЕМАТИКИ
У 2 КЛАСІ ЗА ТЕМОЮ:
«ВПРАВИ ТА ЗАВДАННЯ НА ЗАСВОЄННЯ ТАБЛИЦІ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ.
ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ БУКВЕНИХ ВИРАЗІВ»
Підготувала
Смук Алла Борисівна
вчитель початкових класів,
вища кваліфікаційна категорія,
«старший вчитель»
Кривий Ріг
Тема: Вправи та завдання на засвоєння таблиці таблиці
множення та ділення. Задачі на знаходження суми
чисел.
Мета: Повторити раніше вивчений матеріал;
удосконалювати вміння та навички записувати та
розв’язувати задачі; розвивати логічне мислення,
пам'ять, увагу. Виховувати морально-духовні
цінності особистості.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання:
Хід уроку
І.Організаційний момент.
-Мені приємно бачити ваші обличчя, ваші посмішки, і я думаю, що цей урок принесе вам радість пізнання. Сядьте зручніше, закрийте очі та повторюйте за мною:
«Я у школі. Я на уроці.
Я радію цьому.
Увага моя зростає.
Я, як розвідник, все помічаю.
Пам'ять моя міцна.
Голова мислить ясно.
Я хочу навчатись.
Я готовий до роботи.
Я працюю»
ІІ.Повідомлення теми, мети уроку.
ІІІ.Перевірка д/з.
ІV.Актуалізація опорних знань.
1.Усний рахунок.
А) Робота з математичним віялом.(Вивчена таблиця множення та ділення)
Б) «Математичний ланцюжок»
27:3+7:2*3-12:4=
ІІ.Мотивація навчальної діяльності.
ІІІ.Повідомлення теми, мети уроку.
ІV.Робота за темою уроку.
1.Бесіда про значення часу у житті людини і як це впливає на її працьовитість.
2.Пояснення нового матеріалу.
Доба.Година.Хвилина.Секунда.
3.Виконання завдання №732
4.Бесіда про раціональне використання часу на уроці.
Електронна фізпауза.
5.Розв’язування задачі №733
6.Бесіда про дотримання режиму дня школяра.
7.Практична робота в парах з моделями годинників по режиму дня школяра.
Висновок: Щоб все встигати, треба бути уважним, дисциплінованим, відповідальним, працьовитим)
8.Знаходження значень буквених виразів.
8. Самостійна робота. №734
V.Рефлексія.
Продовжи речення
Я хочу…
Я знаю…
Я вмію…
VІ.Підсумок уроку.
Бесіда.
-Що на уроці було особливо цікаве?
-Які риси характеру треба виховувати, щоб всюди встигати?