Конспект уроку з теми «Моя улюблена страва» 3 клас
Мета:
-
формування предметних компетентностей: повторити лексичні одиниці з теми, удосконалення навичок читання, вживання I like, I don‘t like, Do you like, how much, how many практикуватися в діалогічному мовленні, аудіюванні та письмі. Розвивати вміння працювати в групах, правильну вимову, мовну здогадку та увагу. Виховувати повагу до смаків та вподобань однокласників, культуру спілкування.
-
формування ключових компетентностей: спілкування іноземною мовою (читання тексту), уміння вчитися протягом життя (самостійно працювати з підручником, організовувати свій час та простір), ініціативність і підприємливість (ініціювати усну і писемну взаємодію іноземною мовою).
Тип уроку: урок розвитку компетентностей
Змістові лінії: громадянська відповідальність, здоров’я і безпека: відповідальне ставлення до харчування, підприємливість та фінансова грамотність.
Методи: дискусія, робота з різними джерелами інформації.
Очікувані результати: учні продукують короткі речення про улюблену страву, вживаючи лексику з попередніх уроків.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо-додатки, відео-пісні, роздатковий матеріал.
Хід уроку
-
Warm up
-
Привітання
-
Hello boys and girls! I’m glad to see you! (Давайте привітаємо один одного нашою ранковою пісенькою “Hello song for kids”). I think we can start our lesson. Topic of our lesson is My favourite food. Today you will work in teams and you will practice using new words and improve your speaking skills. Let’s divide into 4 groups, I have stickers in 4 colours and I give everyone a sticker. You should find your matching “sticker friends” and then you should choose the name of your group. It should be fruit or vegetables.
(учні діляться на чотири групи за допомогою кольорових стікерів та вибирають назви своїм групам)
-
Повторення вивченого матеріалу
-
Now let’s play a game and at the same time remember food we already know. I show you food with gestures, and you should guess which one.
(гра «Вгадай слово» на повторення вивчених лексичних одиниць. Учні показують за допомогою жестів та міміки слова з теми «Їжа» та вгадують, яка саме їжа була показана. Виграє група, яка вгадала найбільше слів)
-
Practice
-
Speaking (говоріння)
Закріплення вживання структури I like, I don‘t like
-
Good, and now let’s talk about food you like, I show you a card with picture and you name it and say you like it or not (учні називають, яка їжа зображені на картках і говорять чи люблять вони це чи ні).
-
Listening (аудіювання)
-
Very well, children. Now let’s listen to the song “What’s your favorite food” and sing it together (учні слухають та співають разом пісню).
-
Very good, and now say me please what’s Matt’s favorite food?
-
Writing (письмо)
-
Now you receive cards with your writing task, a crossword (учні отримують роздатковий матеріал, кросворд, в якому потрібно записати слова, які зображені на малюнках)
-
Good job, let’s check it.
-
Next your task it is to write missing letters and what food do you like and what you don’t like, I give you a sheet of paper for it (учні записують пропущені літери в словах та яка їжа їм подобається)
-
Physical activity (фізкультхвилинка)
Відео Clap your hands.
-
Reading (читання)
Підручник впр. 1, с. 75
-
Look at the ex. 1, p. 75, we have a text about Tony’s favourite food. Let’s read it (учні читають текст про улюблену страву Тоні).
-
Next our task is make a sandwich. Everyone gets a recipe for sandwich and you should put ingredients of sandwich in the correct order. First read and then write it down (кожен учень отримує рецепт для сендвічу, потрібно прочитати та записати його в зошит в правильному порядку)
Now take the lettuce again Take a slice of bread
Then some cheese Put the lettuce on it
Your sandwich is ready Add the sausage and the tomato
And put the second slice of bread on the top Then some cheese
Take a slice of bread Now take the lettuce again
Put the lettuce on it And put the second slice of bread on the top
Add the sausage and the tomato Your sandwich is ready.
-
Summarizing
-
Підведення підсумків уроку
-
Well, children. It was a great and interesting job. I want to thank you for your today`s work. You were very active, hard working and creative.
-
Рефлексія
-
And now you should agree or disagree with my sentences. If you agree – clap your hands, disagree – stamp your feet. Ready? (учні плескають, якщо згодні з твердженням або стукають ногою, якщо не згодні)
-
It is useful to eat fast food.
-
You should eat fresh fruit and vegetables every day.
-
It is good to eat very quickly.
-
We should eat many desserts and candies.
-
Hot dogs and Cola are healthy food.
-
You should eat only clean fruit.
-
Now, lesson is over, goodbye.