Конспект уроку з теми «Одяг» 2 клас
Мета:
-
формування предметних компетентностей: повторити лексичні одиниці з теми, удосконалення навичок читання, вживання I’m wearing, he’s wearing, she’s wearing, практикуватися в діалогічному мовленні, аудіюванні та письмі. Розвивати правильну вимову, мовну здогадку та увагу. Виховувати повагу до смаків та вподобань однокласників, культуру спілкування.
-
формування ключових компетентностей: спілкування іноземною мовою (читання тексту), уміння вчитися протягом життя (самостійно працювати з підручником, організовувати свій час та простір), ініціативність і підприємливість (ініціювати усну і писемну взаємодію іноземною мовою).
Тип уроку: урок розвитку компетентностей.
Змістові лінії: громадянська відповідальність, підприємливість та фінансова грамотність.
Методи: дискусія, робота з різними джерелами інформації.
Очікувані результати: учні продукують короткі речення з описом одягу людини, ставлять та відповідають на запитання щодо одягу.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо-додатки, відео-пісні, роздатковий матеріал.
Хід уроку
-
Warm up
-
Привітання
-
Hello boys and girls! I’m glad to see you! (Давайте привітаємо один одного нашою ранковою пісенькою “Hello song for kids”). I think we can start our lesson. Topic of our lesson is Clothes.
-
Фонетична розминка
-
Now, I want to check your attentiveness, you should to hear a sound [t]. When you hear it, you say YES. When you don’t hear it, you say NO (якщо учні чують слова із звуком [t], вони говорять YES, якщо звука [t] немає в слові – NO)
Words (слова): jeans, T-shirt, dress, skirt, shorts, glasses, trainers, jacket, socks, trousers.
-
Повторення лексичних одиниць
-
Let’s repeat words you already know. I show you a card with picture and you name it (учні називають, які предмети одягу зображені на картках).
-
Good, and now name the colour of these clothes, for example: blue dress (учні називають, якого кольору є цей одяг).
-
Practice
-
Speaking (говоріння)
Закріплення вживання структури I’m wearing.
-
Next activity is “Simon says”. Let’s stand in 3 rows and I give you instruction like ‘Simon says I’m wearing a jeans’ when you’re wearing a jeans too, you should clap your hands.
(гра «Саймон каже», учні плескають, якщо вони одягнені в те саме, що й Саймон).
-
Listening (аудіювання)
-
Very well, children. Now let’s listen to the song “What are you wearing” and sing it together (учні слухають та співають разом пісню).
-
Name me please what are children wearing in the song and what are you wearing? (учні називають в який одяг вони одягнені вони та діти з пісні).
-
Writing (письмо)
-
Now you receive cards with your writing task, you should match pictures with words (учні отримують роздатковий матеріал з завданням, в якому потрібно з’єднати картинки з словами)
-
Physical activity (фізкультхвилинка)
Відео Head, shoulders knees and toes.
-
Reading (читання)
Підручник впр. 1, с. 92
-
Look at the ex. 1, p. 92, we have a text about traditional clothes. Let’s first listen it and then read (учні слухають аудіо до вправи про традиційний одяг, а потім читають).
-
Next task is to paint a picture, everyone will get a task with text and picture (учні отримують роздатковий матеріал та розфарбовують малюнок кольорами за текстом).
For girls: This is Ann. She is not tall. Her hair is brown. Her eyes are blue. Her cheeks are rosy. Her blouse is red and skirt is black. Her socks are yellow and shoes are red.
For boys: My name is Alex .I have yellow hair. My eyes are blue. My lips are red. My cheeks are rosy. I have yellow shorts and green T-shirt on. My shoes are brown.
-
Good job, our last task will be similar, you should paint clothing line and say what colour are clothes (учні розфарбовують одяг за табличою).
Clothing line
Follow the instructions below.
Слідуй інструкціям нижче
Colour the t-shirt blue.
|
Colour the socks green.
|
Colour the skirt pink.
|
Colour the trousers yellow.
|
Colour the jumper red.
|
Colour the shirt purple.
|
Colour the shoes orange.
|
Colour the hat black.
|
Colour the short white.
|
|
-
Summirizing
-
Підведення підсумків уроку
-
Well, children. It was a great and interesting job. I want to thank you for your today`s work. You were very active, hard working and creative.
-
Рефлексія
-
And now you should agree or disagree with my sentences. If you agree – clap your hands, disagree – stamp your feet. Ready? (учні плескають, якщо згодні з твердженням або стукають ногою, якщо не згодні)
-
Girls are wearing a skirt.
-
Boys and girls are wearing a T-shirt.
-
Boys are wearing a dress.
-
Only boys are wearing jeans.
-
Now, lesson is over, goodbye.