Мета: Закріпити лексичний матеріал з теми «Частини тіла», розвивати вміння учнів описувати свою зовнішність, зовнішність свого друга, улюбленої іграшки; використовувати лексичні і граматичні знання в монологічному, діалогічному мовленні, під час читання; залучати учнів у процес англомовного спілкування. Закріпити правила читання голосних Aa, Oo, Ii and Yy у відкритому складі.
Обладнання: підручник, проектор, екран, картки з завданнями, кольорові олівці.
1
Уроку 7
Підтема: Частини тіла. Узагальнюючий урок. “The Lesson of the puzzle.”
Мета: Повторити лексичний матеріал з теми «Частини тіла», розвивати вміння учнів описувати свою зовнішність, зовнішність свого друга, улюбленої іграшки; використовувати лексичні і граматичні знання в монологічному, діалогічному мовленні, під час читання; залучати учнів у процес англомовного спілкування. Закріпити правила читання голосних Aa, Oo, Ii and Yy у відкритому складі.
Обладнання: підручник, проектор, екран, картки з завданнями, кольорові олівці.
Хід уроку
I. Організаційний момент. (Привітання, повідомлення теми і мети уроку.)
T: Good morning, children! I am very glad to see you. I hope you are fine today. Take a card according to your mood and show it to me please.
T: How are you today? (Діти показуючи картку відповідають на запитанняя вчителя.)
1.Уведення в іншомовну атмосферу.
T: Look at the window!
T: What is the weather like today?
P1: It’s good (fine)
T: What colour is the sky?
P2: It’s blue.
T: Is it chilly or cold today?
P3: It’s chilly today.
T: What day of the week is it today?
P4: It’s Monday.
T: What month is it now?
P4: It’s March.
T: Open your copy-book and write down a date.
T: The topic of our lesson today is “Parts of the body”. Але урок сьогодні у нас буде незвичайний: урок - “The Lesson of the puzzle” (Слайд 1). Я впевнена, що ви всі любите складати пазли і сьогодні на уроці ми будемо це робити. У мене на столі є частинки пазлу (показує учням) вам потрібно його скласти, виконавши певні завдання. Завдання будуть різні: ми будемо грати, складати діалоги, малювати, повторювати вивчену тему “Parts of the body”.
T: I hope you will enjoy our lesson.
II. Основна частина уроку.
1.Фонетична розминка
Т: Щоб добре виконати завдання і скласти наш пазл, треба повторити нам звуки
Т: Look at the blackboard. Mr. Sound has got a phonetic exercise.
T: Listen and read after me.
[æ] – fat, hand, has, have
[k] – can, cat, clap
[ai] – fly, eye, right
[ei] – name, face, take
T: Now you read. (Учень називає звук і читає слова)
2. Гра “Who is attentive?” (практика в аудіюванні)
T: So, you are ready to make our puzzle. First task. (На дошці весять перевернуті картки з завданнями під номерами. Вчитель бере карточку під номером 1 і читає завдання)
T: Play the game “Who is attentive?” Clap your hands if you hear the words according to our topic “Parts of the body”. (Учитель читає слова.)
|
Pen, head, nose, bag, doll, face, ear, window, door, leg, hand, eyes
|
T: Well, done. Look at the screen. (слайд 2)
Т: The first part of our puzzle is… (Один з учнів читає надпис на екрані)
P1: Body
T: Take the picture of the body from my table and put it on the blackboard. (Учень підходить до стола, бере картинку тулуба і вішає на дошку.)
3. Робота з лексикою вивченої теми.
Учитель бере карточку з завданням під №2 з дошки і читає завдання.
T: Look at the screen. Open your copy-books. Write the names of the body. (Хто зробить піднімає руку.)
|
оnse, aer, nahd, ote, obdy, afce, toof
|
P2: nose, ear, hand, toe, body, face, foot.
T: Well, you’ve done. The next pat of our puzzle is …. (слайд 3)
P3: A head and red hair.
T: Take the head and hair from my table and put them on the blackboard. (Один учень бере і вішає картинку голови, інший волосся)
4. Завдання на картках. Work in pairs.
Учитель бере карточку з завданням під №3 з дошки і читає завдання.
T: Pair wok. I give each pairs the cards with the words. (Учитель роздає картки зі словами. Учні повинні утворити такі словосполучення: bend left, bend right, clap (your) hands, touch (your) nose)
|
bend |
bend |
your |
|
clap |
left |
touch |
|
right |
nose |
hands |
T: Well, you’ve done. The next part of our puzzle …. (слайд 4)
P2: Two eyes and a big mouth.
T: Take these parts from my table and put them on the blackboard.
5. Фізкультхвилинка.
T: Now time to rest.
Stand up!
Hands up!
Hands to the sides
Bend left!
Bend right!
Touch your shoulders,
Touch your nose,
Touch your ears,
Touch you toes.
6. Робота з граматикою вивченої теми.
Учитель бере картку під №4 і читає завдання.
T: Divide our class into four groups. Take the cards. Put the words into the correct order.
|
has |
not |
got |
she |
a |
doll |
|
have |
got |
I |
two |
eyes |
blue |
|
it |
got |
has |
long |
legs |
four |
Учні в групах складають речення. Перша група, яка виконала піднімає руку. Читає речення, всі інші перевіряють.
T: Well, you’ve done. The next part of our puzzle …. (слайд 5)
P3: Two arms and two hands.
T: Take these parts from my table and put them on the blackboard. (Спочатку один учень бере і вішає дві руки, інший дві кисті.)
7. Практика в аудіюванні.
Учитель бере картку під №5 з дошки і читає завдання.
T: Colour the robots. Take the pictures. Listen and colour the robots. (Учитель читає опис робота:
|
My eyes are blue. My mouth is red. My hands are green. My feet are blue. My body is yellow. My face is orange |
T: Well, you’ve done. Let’s check. ( Один учень описує свого робота на англійській мові, інший перекладає українською. )
T: The next task of our puzzle … (слайд 6) (учень читає)
P3: Two legs and two feet.
T: Take the picture of these parts of the body from my table and put them on the blackboard.
8. Практика в діалогічному мовленні.
Учитель бере з дошки останню карточку з завданням і читає.
T: Look at the screen. (Слайд 7)
Т: This is a dialogue. Complete it and act. Work in pairs.
|
- Can your …? - Yes, it can. My … can … . |
P1: Can your dog run?
P2: Yes, it can. My dog can run. (Учитель викликає 3-4 пари.)
T: Look at the screen. The last part of our puzzle is …
P3: A long nose.
T: Take this part of the body from my table and put it on the blackboard.
9. Практика в усному мовленні. Speech. (Опис зовнішності Буратіно)
T: Look! Our puzzle is ready. Who is this?
P4: This is Buratino.
T: Do you like it?
Pcl: Yes, we do.
T: Let’s speak about his appearance (зовнішність).
P5: Buratino has got a head.
It has got red hair.
P7: It has got two eyes and a big mouth.
P8: It has got a long nose.
P9: Buratino has got two arms and two hands.
P10: It has got two legs.
T: What can it do?
P11: It can run and jump.
P12: It can clap hands.
P13: It can rise hands, bend and dance.
P14: It can walk.
III. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання.
Повторювати всю лексику теми «Частини тіла».
Скласти опис своєї улюбленої играшки.
Читати на картках. (Кожному учню витель роздає картки.)
|
[æ] – fat, hand, has, have [k] – can, cat, clap, cannot [ai] – fly, eye, right, nice, five [ei] – name, face, take, cake
[ |
2. Підведення підсумку уроку.
Т: Що ми сьогодні робили на уроці? Як називався наш урок? Що було важко/ легко для вас? Що вам сподобалось?




